Martina Pártlová z pořadu 3 v 1 dokáže vždy překvapit. Teď si nechala potetovat obličej

Zpěvačku a bývalou účastnici X Factoru Martinu Pártlovou znáte z poslední doby z internetového pořadu 3 v 1, kde po boku Nikol Štíbrové a Veroniky Arichtevy předvádí jeden kousek za druhým.
zdroj: Instagram, martinapartlova/Youtube, Martina Pártlová
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Z toho důvodu snad ani nepřekvapí, že si nechala potetovat obličej...

Ovšem není to tak, že by se z ní po stránce vizáže stal raper stylu Yzomandiase nebo snad nechvalně proslulého američana 6ix9ine. Martina Pártlová podstoupila estetický zákrok.

A důvod? Dle jejích vlastních slov, aby se jí nedělalo při pohledu do zrcadla zle.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

zdroj: Youtube/Instagram, martinapartlova

"Obočí mi rostlo už jen do půlky, tak jsem si ho nechala vytetovat. Dál mám vytetované linky na horním víčku, no a co je úplně boží, tak to je pusa. Teď si ji nemusím si ji malovat a ráno, když vstanu, tak se mi při pohledu do zrcadla po 40 letech konečně nechce zvracet," okomentovala s dávkou humoru, který k ní bez okolků patří, tak jako teď vytetované obočí.

Jelikož v poslední době Martina hodně cestuje a vybírá si slunná letoviska, tak se jí vytetované obočí a make-up budou jistě hodit, protože udržovat se krásná v tropech není za normalních okolností pro ženu vůbec žádná sranda.

Podívejte na to, jak teď vypadá...

zdroj: Youtube/Instagram, martinapartlova

Poznali byste, že má obočí a make-up vytetovavané? A co na takové permanentní řešení říkáte? Napište nám svůj názor dolů do komentářů.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 6x
Autorský
článek
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...