Kouzlo s váhou v Kauflandu odhaleno! Muž natočil video, aby to pochopili i ti méně obdaření mozkem

To byla aféra jako hrom! Video s údajným okrádáním zákazníků ze strany Kauflandu sdílelo jen na Facebooku více než 12000 lidí, kteří se ani neobtěžovali zapnout to co nosí na krku.
Hashtagy článku: #CZ/SK #Jídlo #Kouzla #Video
zdroj: Youtube 2x
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Na co, vždyť mnohým stačilo říct, že ten nenáviděný řetězec, do kterého "musíme přeci porád chodit nakupovat dle nás čechů - ty šunty", okrádá zákazníky.

"Nemusíme", nakupovat se dá i jinde, například ve farmářských prodejnách, ale není to tak pohodlnné jako v tom nejbližším "nenáviděném" supermarketu.

Jeden mladík to ovšem již nevydržel a tak natočil naprosto demonstrativní video ohledně této aféry, díky kterému to již pochopí opravdu i ten nejméně bystrý člověk.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

A takto se vážení ale šíří většina takzvaných hoaxů. Proto si vždy informace než je pošlete zase někomu dále ověřujte, nejlépe z několika zdrojů a to nejdůležitějsí, používejte mozek! Mějte kritické myšlení, vždy počítejte s tím, že ta, či ona informace, ač se tváří třeba i oficiálně, nemusí být ani zdaleka pravdou.

reklama
Skóre: 3.7 (73.33%) hlasováno 6x
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...