Když mě vyhodí z jedné párty, jdu na další. Chlubí se student tím, jak porušuje opatření

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Zdravotníci jsou již vyčerpaní nekončícím příbytkem covidových pacientů v těžkém stavu. Umírá nám aktuálně v souvislosti s covidem v průměru 200 lidí denně. Hledají se viníci ve vládě i mezi opozicí, přesto se ukazuje zcela jasně, že hlavními viníky jsme my všichni.
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Vojta Doubek, který je kamarádem youtuberských provokatérů z TvTwixx, se nejprve zúčastnil jedné nelegální párty, ze které na svůj Instagram sdílel jedno video za druhým. Z jeho videí je vidět, že se ho účastnilo několik desítek lidí včetně DJe a všichni byli silně pod vlivem minimálně alkoholu.

reklama

Když následně dorazivší policisté tuto párty rozpustili, mladý student hrdinsky nasedl do auta a přemístil se na další nelegální večírek o kousek dál.

Student si navíc jako neviňátko postěžoval, že se stal terčem takzvaných hejtrů, protože prý nedělá nic špatného. Dle jeho vyjádření už covid prodělal, a tak si myslí, že už má hotovo. Přitom je dokázáno, že se covidem lze nakazit opakovaně.

Vojta říká, že si bude prostě dělat, co chce

"Chodím na párty každý víkend a...

Pokračování článku na další stránce


GALERIE (17x foto)
Další v galerii:
Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku
reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 3x
Autorský
článek
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Čtěte dál...