Když mě vyhodí z jedné párty, jdu na další. Chlubí se student tím, jak porušuje opatření

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Zdravotníci jsou již vyčerpaní nekončícím příbytkem covidových pacientů v těžkém stavu. Umírá nám aktuálně v souvislosti s covidem v průměru 200 lidí denně. Hledají se viníci ve vládě i mezi opozicí, přesto se ukazuje zcela jasně, že hlavními viníky jsme my všichni.
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Hlavními viníky současné situace jsme my všichni, co dopustíme, že si někdo pořádá v dnešní době soukromou párty s desítkami lidí. My všichni, co si takovou párty neodpustíme. My všichni, co dovolíme svému dítěti na takovou párty jít.

A když takové nachytá policie, tak ta je zase mnohdy paralyzována obavami "nepřiměřeného zákroku" a následného veřejného lynče jako u zákroků proti rebelujícím s nenasazenou roušku, za což si můžeme opět my všichni.

Většina lidí opatření dodržuje a jen díky nim, díky vám, není současná situace ještě daleko horší. Ale pak jsou takoví jako student VŠEM Vojta, kterého když policie vyhodí z jedné párty, tak jde v klidu na další a ještě se tím vším chlubí veřejně na Instagramu. A tím se doslova vysmívá nám všem, kteří pomáháme situaci zdravotníkům alespoň o trochu zlepšit.

zdroj: Instagram 4x

Vojta Doubek, který je kamarádem youtuberských provokatérů z TvTwixx, se nejprve zúčastnil jedné nelegální párty, ze které na svůj Instagram sdílel jedno video za druhým.

Z jeho videí je vidět, že...

Pokračování článku na další stránce


GALERIE (17x foto)
Další v galerii:
Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku
reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 3x
Autorský
článek
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Čtěte dál...