Kdo může za nárust nakažených v Česku? Rádoby experti, kteří koronavirus zlehčují

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Jan Žaloudík
Samotnou kapitolou pro sebe je poté senátor za ČSSD a bývalý ředitel Masarykova onkologického ústavu v Brně, který o sobě prohlašuje, že je rouškofob, a že je potřeba koronavirus výslovně zlehčovat. Jako senátor tímto vysílá ke společnosti velmi negativní signál, který může mařit veškerou snahu o udržení epidemie pod kontrolou.

reklama

Závěrem

Velkou chybu udělala samozřejmě i vláda, která nezavedla povinné nošení roušek ve všech vnitřních prostorách již na konci srpna, kdy jí to radili ti, které měla poslouchat především - epidemiologové.

Vinu však neseme my všichni, každý z nás, kteří jsme polevili v ostražitosti a máme tendenci aktuální složitou situaci jakkoliv zlehčovat.

V přímém kontrastu oproti osobám kritiků či odpůrců poté působí biolog a parazitolog Jaroslav Flegr, který je zase extrémista z druhé strany, a kterému se dostavá mediální pozornosti v současnosti. Jeho katastrofické předpovědi si můžete přečíst zde.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 5x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...