Kamarádi vyhecovali na párty muže, aby snědl ještěrku. Po 10 dnech zemřel

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Muži se totiž nafouklo břicho jako v šestém měsíci těhotenství a to nikdy neznačí nic dobrého. Navíc z něj vycházela černá moč a zvracel zelenou žluč.

reklama

Ani tato informace, která se nakonec k doktorům dostala, bohužel Australana nezachránila. Ke konci se mu naplnily plíce tekutinou, která stékala do žaludku a po deseti dnech, kdy si prožil bolestivé peklo, zemřel.

Rodina popsala, že David umíral v naprosté agónii. Jedna hloupá sázka na párty tak skončila obrovskou tragédií a velkým utrpením pro muže samotného i jeho rodinu, která tímto přišla o manžela a otce.

Odborníci se shodují, že přiznaky byly mnohem silnější než u jakékoliv formy salmonely. Spekulují tak o tom, že za smrtí mohly stát paraziti, kterým byla ještěrka hostitelem a muž je pozřel spolu s ní. Místní ještěrky, žáby a hadi nesou podle nich v sobě spoustu parazitů a tak se tato příčina jeví jako pravděpodobná.

"Nejezte nic, co není k jídlu určené," dodávají odbornící závěrem.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 6x
Autorský
článek
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...