Holčičku z reklamy na Kofolu "Já nemusím, já už ho vidím" zná každý, takto vypadá dnes...

Holčičku z legendární reklamy na Kofolu se slovy "Nene, já nemusím, já už ho vidím!" si pamatuje snad každý. Jak vypadá dnes?
zdroj: Youtube/Facebook
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Holčička se jmenuje Sandra Flemrová a v současnosti už vůbec není holčičkou, je jí 18 let.

V době natáčení měla 4 roky a už v takto mladém věku se proslavila tak, že ji v jějí dětské podobě zná nejen téměř celé Česko, ale i Slovensko, protože reklama se dočkala i své slovenské verze.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Reklama, ve které jde tatínek se svou dcerou do lesta uřiznout vánoční stromeček, přičemž malé holčičce vysvětluje, co musí dělat, aby viděla zlaté prasátko, se stala mezi diváky velice oblíbenou.

Připomeňte si nyní tuto legendární reklamu na videu:

Tato reklama běží na našich televizích během období Vánoc již od roku 2004 a jedná se tak pravděpodobně o nejdelé "sloužící" reklamu současnosti.

Ačkoliv se stala Sandra díky této reklamě velkou dětskou hvězdou, tak jak to tak mnohdy bývá, dalšího hereckého úspěchu v pozdějším věku bohužel již nedosáhla.

Jak vypadá dnes?

Podívejte nyní v galerii na to, jak vypadá tato "holčička" dnes...


Obrázek 1 z 6
zdroj: Facebook, Youtube
Obrázek 1 z 6

"Nene, já nemusím, já už ho vidím", přesně takto si ji pamatujeme.

Podívejte na další fotce na to, jak vypadá dnes...

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 4x
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Čtěte dál...