Hledala skrz seznamku milionáře, na oplátku nabízela svou krásu: Odpověď od jednoho byznysmena ji však dostala do kolen!

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Je to jako na Wall Street, každý obchod má svou pozici, i randění s vámi má svou "obchodní pozici". Proto v případě, že by vaše tržní cena klesla, budu vás jako správný obchodník muset prodat. Vlastnit takové aktivum nadále totiž nedává smysl. Totéž platí i pro manželství, které byste tolik chtěla. Může to takto možná vypadat krutě, ale nejlepším řešením aktiva, které se takto velmi rychle znehodnocuje, je prostě ho prodat nebo "pronajmout".

reklama

Každý muž, který vydělává okolo 500 tisíc dolarů, totiž nemůže být hlupák. Takže se s vámi můžeme potkávat, ale nikdy si vás nevezmeme za manželku. Moje rada tedy zní, ukončete takovéto hledání nápověd, jak ulovit boháče. Nemarněte takto čas a zkuste si najít vlastní způsob, jak vydělat 500 tisíc dolarů. Budete tak mít větší šanci zbohatnout, než ulovit nějakého bohatého hlupáka.

Doufám, že moje odpověď byla užitečná."

Ano, bohatí lidé, kteří nezbohatli díky "povolání: syn", jsou většinou bohatí právě díky tomu, že nejsou hlupácí - a vydržovat za manželku zlatokopku nemá žádný smysl, protože s takovou holkou si může každý boháč snadno jen užít a vyjde ho to výhodněji...

reklama
Skóre: 4.3 (86.67%) hlasováno 15x
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...