Gábor Boráros v Survivor sáhnul spoluhráčce na zadek. Z tohoto by byl v Americe poprask

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Gábor Boráros (Survivor) se postaral ve 2. díle show Survivor Česko & Slovensko o incident, který neunikl kamerám. Gábor totiž během euforie po vyhrané soutěži svého kmene sáhnul spoluhráčce Veronice na pozadí.
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Veronika Havlik je čtrnáctinásobnou světovou šampionkou v karate, je tedy téměř jisté, že kdyby jí to vadilo, tak dokáže adekvátně zareagovat. Je tak možné předpokládat, že jí to nevadilo.

Gábor Boráros Survivor fyzicky zatím zcela ovládá. Dominoval i v soutěži o odměnu ve 2. díle, kde výrazně přispěl výhře svého kmene k porážce soupeře 5-2. Slovenský MMA fighter neskrýval obrovskou radost, až mu ručka ujela na zadek své spoluhráčky.

V Americe by z toho byl poprask

Jistě si dokážeme představit, že v době mee too by z něčeho takového byl v současné Americe poprask. Gábor by byl pravděpodobně vyloučen ze soutěže a tamní někdy až hysterická média by se mu svým tlakem postarala dost možná i o konec kariéry v MMA.

Ostatně něco podobného se přihodilo v 39. sérii amerického Survivora, ve kterém měl jeden ze soutěžících nepatřičné doteky k dalším spoluhráčům. Tehdejší účastník Dan Spilo se dostal mezi nejlepších 6 hráčů, ale krátce před koncem byl podle vyjádření americké produkce vyřazen ze soutěže kvůli opakovaně nevhodným dotekům.

Dan byl také společensky vymazán, protože byl nejen vyloučen ze hry a nepřišel tak o možnost vyhrát milion dolarů, ale nezaujal ani místo porotce (porota rozhoduje o celkovém vítězi) a nebyl dokonce ani pozván na finále, ve kterém se obvykle sejdou všichni účastníci a probírají celou hru.

Podívejte nyní na incident ze Survivora v galerii.


GALERIE (7x foto)
Další v galerii:
Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku
reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 2x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Čtěte dál...