Franta z Mostu si povodil Show Jana Krause. A mladá herečka s ním zažila opravdovou tíseň

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Jan Kraus možná následně trochu zalitoval, koho si dnes do svého pořadu pozval, protože Zdeněk Godla začal pokládat Anně Kadeřávkové dost nepříjemné otázky na tělo, které byly možná už trochu přes čáru. V roli moderátora tak na chvíli zastínil i samotného Krause a "ukradl" si tak show pro sebe.

reklama

Dialog mezi hosty dál pokračoval a Zdeňkovi komentáře byly čím dál více za hranou, mladá herečka z nich byla úplně v rozpacích. Na to, že bude mít vedle sebe takto přímého hosta a de facto druhého moderátora, nebyla ani v nejmenším připravená.

Přesto je v tom, o čem Zdeňěk hovořil, kus pravdy. Když se stane Anna matkou kolem 31-32 let, tedy v letech, ve kterých mít dítě plánuje (a má to tak spousta mladých lidí), tak v případě stejného uvažování svého dítěte, si ze zřejmých a přirozených důvodů vnoučat příliš neužije.

Letos již 65letý Jan Kraus, což už je věk, kterého dožít se, mimo jiné Zdeněk považuje za úspěch, tak možná našel svého nástupce! Třeba se jednou dočkáme Godla Show...

reklama
Skóre: 4.8 (95.45%) hlasováno 22x
Autorský
článek
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...