Fitness trenér tvrdil, že nákaza koronavirem neexistuje. Teď na něj ve 33 letech zemřel

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Ve svém posledním příspěvku se Dmitriy fanouškům rozepsal o průběhu nákazy. Bylo to osm dní od nákazy. "Jak někteří víte, nakazil jsem se koronavirem. Až teprve teď jsem měl chuť vůbec něco psát. Chci vám sdělit, jak jsem se nakazil a varovat vás. Jako někteří, i já jsem si myslel, že není žádný virus. Dokud jsem neonemocněl," popsal svým fanouškům.

reklama

Influencer se měl nakazit při své návštěvě Turecka, poté se léčil doma na Ukrajině. "Bylo mi špatně už druhý den v Turecku. Probudil jsem se uprostřed noci s oteklým krkem a nemohl dýchat. K tomu mě začalo trochu bolet břicho," tehdy uváděl.

Následně se přidal kašel, ale protože neměl teplotu, myslel si, že jde o běžné nachlazení. Sportoval totiž venku v chladném počasí.

"Okamžitě po návratu jsem šel na testy a další vyšetření. Byl jsem pozitivní na COVID-19. Lékaři trvali na hospitalizaci, ale s tím byl trochu problém. Nemocnice je v rekonstrukci a byla plně obsazená. Lidé leželi i na chodbách. Nebyl dostatek jídla, hygienických potřeb. Před tím mě nikdo nevaroval," napsal šokovaně.

Lékaři mu dali kyslík, ale poslali ho domů, kde měl mít větší pohodlí. Krátkou dobu po návratu byl ovšem hospitalizován v kritickém stavu.

Jeho exmanželka popsala, že...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 4 (80%) hlasováno 3x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...