Důchodci ze Zlína došly při řádění s prostitutkou peníze. Do zástavy dal svůj prsten

Když si muž v důchodovém věku (74 let) objednal společnost prostitutky, zažil kuriózní a dost nepříjemnou situaci. Během řádění mu došly peníze a neměl, jak za objednané služby zaplatit.
Hashtagy článku: #Česko
zdroj: Pixabay/Youtube
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Senior ze Zlína možná pochopil 75% slevu na jízdné, která díky nařízení vlády platí od minulého roku, tak trochu po svém. Nedostatek financní vyřešil na místě tím, že dal ženě zálohu 200 kč a do zástavy přidal svůj zlatý prsten.

Důchodce však narazil na problém v momentu, kdy chtěl prsten vrátit a tak se musel obrátit na policii, kde jim sdělil celý svůj příběh.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

"Postarší pán podle svých slov strávil určitou dobu v jistém privátu u jedné paní, kde docházelo po vzájemné dohodě k poněkud komerčnímu intimnímu sblížení," popsal mluvčí policie.

Po vyslechnutí celého příběhu policisté zavolali ženu na stanici k podání vysvětlení. Žena skutečně dorazila a celý příběh potvrdila s tím, že prsten klidně vrátí, jakmile dojde k doplacení zbylé částky.

Policisté tak následně asistovali při dokončení celé transakce. Důchodce předal pod jejich dohledem ženě zbylých 800 kč a ta mu prsten vrátila zpět.

Důchodce si nezapomněl ještě policistům postěžovat, že zbytečné utratil peníze navíc za lubrikant, který dle svých slov vůbec nepotřeboval a navíc ho u dotyčné paní zapomněl.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 7x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...