Dělník se rozhodl ukázat dceři, že influencerem může být každý. Po 2 měsících má 500 000 sledujících

Pokud byste se dnes zeptali dětí a dospívajících, čím chtějí být, nikdo by vám neřekl lékařem, právníkem nebo kosmonautem. Většina z nich by vám odpověděla, že by chtěla být Youtuberem, Instagramerem - jednoduše řečeno influencerem, kterého sledují statisíce lidí.
Hashtagy článku: #Influenceří #Instagram
zdroj: Instagram, justaconstructionguy 2x
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Stát se takovým influencerem dokázal obyčejný dělník ze stavby jménem Omar, který chtěl předvést dceři, že se jím může stát opravdu každý.

Za pouhý jeden měsíc se stal hvězdou Instagramu, po dvou měsícich má přes 500 000 sledujících.

Pokud chcete na Instagramu v dnešní době uspět, nesmíte být stejný jako ostatní, musíte být originál a odlišovat se.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

To Omar do puntíku splnil, protože stavařů, kteří zásobují profil fotkami ze svého dne, na sociálních sítích opravdu příliš nenajdete.

Zajímavé na celé věci je to, že Omar ještě před pár měsíci vůběc netušil, co slovo influencer znamená a Instagram pro něj byla španělská vesnice. Jakmile mu to dcera vysvětlila, ukázala mu influencery, které sama sleduje, tak se jí vysmál a řekl, že takovým influencerem může být každý.

Aby dceři ukázal, že jenom tak netlachá, založil si na Instagramu profil...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 9x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...