Další skandál s Czech Castingem. Muž pil kávu, zatímco jeho přítelkyně dováděla vedle

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

"Uběhla zhruba půl hodina, kafe jsem měl už vypité a blondýna pořád povídala a povídala. Cítil jsem se jako blbec a myslel na to, co asi Petra teď dělá. Představoval jsem si, jestli to třeba s někým teď nedělá. V tu chvíli jsem uslyšel hekání, ale řekl jsem si, že už mě z té žárlivosti asi jen hrabe," zmínil Tomáš.

reklama

"Po hodině přišli všichni, že už je konec. Že to bylo jen takové promo a ať ještě Petra podepíše nějaký papír. Ta si ho ani nepřečetla a rovnou podepsala.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

To mě naštvalo, později jsem jí to vyčítal, že podepisuje něco, co vlastně ani nečetla. Za celou tuhle akci vyinkasovala 500 korun a šli jsme domů," dodal.

To nejhorší teprve přislo

"Asi po takových čtrnácti dnech mi na Facebooku dorazil odkaz na video Czech Castingu od jednoho kamaráda a v něm stálo: Hele, koukej, tvoje holka točí... Bylo to video, které natočila v té vile tenkrát, zatímco já jsem seděl jen pár metrů vedle.

Bylo mi smutno a zároveň na zvracení. V té době jsme byli navíc i zasnoubení a já jsem se kvůli ní vzdal hodně věcí," zakončil Tomáš svou negativní kapitolu v životě.

Podívejte i na videorozhovor s mužem, který stojí v Czech Castingu za kamerou.

reklama
Skóre: 4.5 (90%) hlasováno 8x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...