“Cvak cvak” udělala žena s nůžkami a ufikla milenci penis

Tento velmi krutý akt provedla 41letá Yeung Ki z Číny. Žena nedokázala skousnout to, že její milenec Saida Hui ji opustil v době těhotenství a nezachoval se k ní vůbec dobře.
Hashtagy článku: #Šokující #Trendy
zdroj: Flickr, nathanmac87 / Wikipedia
reklama
zdroj: Flickr, nathanmac87 / Wikipedia
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Žena navíc muži půjčila poměrně vysokou částku, takže se cítila velmi ukřivděně a zrazeně. Muž se ji snažil také přesvědčit k potratu, to ale žena zásadně odmítala.

32letý Saida Hui údajně vtrhl do jejího bytu, kde požadoval po ženě sex a další peníze. Začal ji vydírat, že pokud k těmto jeho návrhům nesvolí, zveřejní na internetu její nahé fotografie. Poté ji znásilnil.

reklama

Žena ovšem tohle již nevydržela a zatoužila po pomstě. Milence hrubiána nalákala do pasti, kdy se s ním “jakože” udobřila, do jídla mu dala drogy a když byl pod vlivem omamných látek ustříhla mu nůžkami penis a následně jej spláchla do záchodu. Dokonalá pomsta dokonána, řeklo by se…

Žena ovšem pokračovala a muže ubila kladivem, další den se na úřadech k činu doznala.

Kdyby zůstala u prvotního plánu s penisem, možná by to u soudu prošlo. Vražda, ikdyž jak sama tvrdí pod vlivem depresí a dle ní učiněná v sebeobraně, ji jistojistě neprojde.

autor: c

reklama
“Cvak cvak” udělala žena s nůžkami a ufikla milenci penis
Ohodnoťte článek
Autor:
c
Doporučujeme
Co si o tom myslíte?
Komentáře
Doporučujeme
Čtěte dál...