Češka si našla v Pákistánu o 40 let mladšího manžela. Teď chce zpátky do ČR

Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Reálný příběh pětašedesátileté učitelky z Česka potvrzuje známá rčení, že láska i hory přenáší, a že láska kvete v každém věku.
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Jeho nevěsta se také rozpovídala. "Několikrát mě požádal o ruku, ale já nejdřív říkala, že si ho nechci vzít. Svedla jsem velký boj na pákistánském velvyslanectví v Praze, byla jsem tam snad třikrát. Štvalo mě, že mi nechtějí dát vízum. Říkala jsem jim, že tam opravdu chci jet," popisuje svou cestu k lásce svého života.

reklama

Kvůli Abdullahovi už konvertovala k islámu. S přijetím do jeho početné rodiny tak neměla sebemenší problém. Z Pákistánu chce ovšem brzo odcestovat a vrátit se za svou rodinou do Česka.

Svého milého si chce vzít s sebou a navrhuje, že by se u nás třeba mohl stát politikem. "Má velmi silnou mysl. Měl by být politikem, možná prezident. Prezident Pákistánu nebo České republiky. Náš prezident je trochu starý, ale Abdullah, ten je výjimečný," chlubí se učitelka.

Cesta do Česka však není to jediné, po čem pár touží. Oba by chtěli i miminko. Tak uvidíme, zda se zadaří a vše klapne podle toho, jak si to oba vysnili.

Podívejte nyní na sbírku fotek šťastného česko-pákistánského páru.


GALERIE (4x foto)
Další v galerii:
Podívejte na další fotku Podívejte na další fotku
reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 4x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Čtěte dál...