Česká basketbalistka si prošla peklem. Přítel ji zbil v 8. měsíci těhotenství

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

"Byla jsem v 8. měsíci. Jakmile padla první facka, nechápala jsem. Pak jsem řvala, ať toho nechá. Bránila jsem se. Z koupelny, kde všechno začalo, jsem se dostala do ložnice a on mezitím volal svému kamarádovi, aby přijel. Že mě mlátí a neví, co se bude dít," dodala basketbalistka.

reklama

Nyní je šťastnou maminkou

Elhotová našla dostatek sil, aby od násilného přítele odešla a odjela za kamarádkou do Brna. Poté jí pomohla rodina, především táta. "Ten incident se stal jenom jednou, ze začátku jsem ho omlouvala, že je to otec mého dítěte, že budeme rodina, ale tohle se neděje jednou, to se děje opakovaně. Chce to nedospět do té fáze, že si lidé nebudou sami sebe vážit," hodnotí zážitek Elhotová.

"Jsou určité faktory, které ženu drží. Máme problém si samy sebe dostatečně vážit. Toho druhého pořád omlouváme. Kolikrát jsou na tom druhém finančně závislé a nedokážou udělat ten krok ze zóny. Když tam ještě hraje roli dítě, je složité se z hodiny na hodinu sebrat a odejít jinam," popsala Katka to, s čím se musela vyrovnat.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 1x
Autorský
článek
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...