Češi chtějí poznat vítěze 1,4 miliardy. Dejte nám na něj kontakt, vyzývají Sazku

V minulém týdnu vyhrál neznámý Čech v loterii Eurojackpot, kterou u nás provozuje Sazka, 1,4 miliardy korun. Mnozí se snaží do společnosti dovolat, aby zjistili identitu vítěze.
zdroj: Sazka
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

A to není všechno, někteří se za vítěze dokonce vydávají. Většina lidí, která požaduje kontakt na vítěze, by údajně potřebovala finanční pomoc a doufá tak v dobrotu šťastlivce.

"Každý den dorazí do Sazky mnoho telefonátů od lidí, kteří se ocitli ve finanční nouzi. Prosí o zprostředkování kontaktu s novým českým miliardářem. Ozval se však několikrát i někdo, kdo tvrdil, že výhra patří jemu," uvedl mluvčí Sazky.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Někteří prý dokonce chodí osobně do sídla společnosti se zfalšovanými tikety. Tohle jim určitě vyjít nemůže, protože tiket byl vsazen po internetu.

"Lidé tu nechávají dopisy a čísla svých bankovních účtu. Někteří tvrdí, že jsou výherci. Jakmile je vyzveme k ověření totožnosti, tak sami odcházejí," dodal mluvčí.

Nový český miliardář si výhru ještě nepřevzal. Je jasné, že něco takového musí nejprve pořádně zpracovat, protože se mu život obrátí o 180 stupňů.

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 4x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...