Čech natočil senzační video o tom, jak Kaufland okrádá: Ukázalo se, že nakonec okradl obchod on sám!

Ano, tito aktivisti jsou dost možná ještě horší než ti, kterým je v druhé extrémní rovině vše volné a nic neřeší.
Hashtagy článku: #CZ/SK #Jídlo #Video
zdroj: Youtube 3x
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Ne, že bychom byli zastánci nějakého škatulkování "čecháčků", ale toto video dokládá, že stěžovat si na všechno a všude je zřejmě takový náš národní sport.  Přičemž obvykle ten, který kříčí, že jej někdo okradá, častokrát okrádá on sám.

Tím ale rozhodně neříkáme, že stěžovat si a poukazovat na chyby, které jsou opravdové je špatně, ba naopak!

Dnes vám tedy ukážeme video člověka, který chtěl ukázat světu senzaci, přitom akorát sám sebe svou neinformovaností ztrapnil.

Svůj "experiment" prováděl na žluté paprice s cenou 129 kč/kg, ta je sice přehnaná, ale o tom tento příspěvek není. Nejprve ji zvážil normálně, vyjela mu hmotnost 262 gramů a cena 33,80 kč. Při druhém pokusu sundal plastový kryt s letákem a objevil ameriku tím, že navážil 154 gramů za cenu 19,90 kč. Nabyl tedy dojmu, že ho chtěl Kaufland skrz "skryté" zatížení okrást!

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Ovšem váha v oddělení zeleniny funguje úplně stejně jako ty, které známé v kuchyni - lze tam nastavit určitou gramáž, která se nebude do výsledné váhy počítat a i přes zatížení ukáže nulu. V praxi to využívají například prodavačky u pultu s pomazánkami, či uzeninama, kde prvně předváží plastovou krabičku, aby se do vysledku nepočítala a vy platili pouze za chtěný produkt.

Takže pokud si tento pán svou pokusnou papriku odnesl a zaplatil za ni 19.90 kč, v konečném důsledku by to byl on, který řetezec Kaufland okradl. Pravdou ovšem je, že ze strany obchodu se s umístěním letáku pod plastový kryt na váze jedná o velice nešťastné řešení.

Zarážející je však to, že příspěvek o údajném okrádání obchodu měl na Facebooku více než neuvěřitelných 12000 sdílení, což je zároveň také ukázkou toho, že lidé vůbec kriticky nepřemýšlí a vše co jim někdo na internetu naservíruje, berou za fakt.

Podívejte na nového potravinového inspektora, který tak převzal pomyslné žezlo od Ládi Hrušky, v akci...

reklama
reklama
Skóre: 4.7 (93.33%) hlasováno 12x
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...