Brněnské rozjezdy pro hvězdy. V nočním MHD se odehrála potyčka kvůli postavě

Dnes zavítáme do malebné jihomoravské metropole bez metra, konkrétněji do Brna a zjistíme, že ačkoliv se mnoho věcí kolem nás mění, tak zde je při cestování v nočním MHD stále vše na svém místě a vesmír je tak i nadále v rovnováze.
zdroj: Wikipedia
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

V Brně jsou noční linky přezdívané jako rozjezdy, pojďme se tedy podívat na hvězdy jednoho zdejšího večera. Konflikt se odehrál mezi mužem a ženou nebo dost možná lépe mezi ženou a mužem, chcete-li.

Video začíná ostrými slovními ataky ženy na muže, který sedí opodál. Běžná věc, která nikoho v noční lince již zřejmě ani nepřekvapí. Události však nabírají postupem času nečekaný spád.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Žena po kratší odmlce spustí: "Nezáviď mě, že mám dobrou postavu. Narozdíl od tebe mám co žrat," načež se provokativně do slovní potyčky přidává i druhý aktér. Následně žena přepne do "berserk" módu a dochází k fyzickému konfliktu, kdy muži vlepí facku a ten jí odkopne. Fotbalovou terminologií poločasový výsledek 1:1.

Následuje další sled urážek ze strany ženy a po nějaké době dochází k dalšímu ataku, kdy žena vyletí ze svého místa jako čertík z krabičky a opět se do svého oponenta pustí. Ten se již pod nátlakem nařčení, že "bije ženu", v tomto případě aktivně nebrání - konečný výsledek 2:1 pro lehce rozvášněnou ženu ze zadní části autobusu.

zdroj: Youtube 3x

Vše údajně začalo tím, že naše "vítězka" osočila druhého aktéra slovy: "Co čumíš?!" a ten se následně aktivně zapojil do slovní přestřelky.

Podívejte nyní na celý incident na videu.

Jaký máte na tuto situaci názor? Je správné se bránit i proti ženě? A kdo situaci více vyhrotil? Napište svůj názor dolů do diskuze.

reklama
Skóre: 4.7 (94.55%) hlasováno 11x
Autorský
článek
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...