Babišovy ministryně terčem posměchu. Podle internetu by je měla stíhat módní policie

Ministryně financí Alena Schillerová a ministryně spravedlnosti Marie Benešová se staly po společné vládní tiskové konferenci na internetu terčem posměchu. Někteří dokonce volají po tom, aby je začala stíhat módní policie.
zdroj: ČT
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Mělo to být pondělí jako každé jiné, ale nebylo. Na jednom společném pódiu se při tiskové konferenci objevily ministryně Babišova kabinetu v opravdu extravagantních a kontrastních šatech.

Mezitím, co strážkyně státní pokladny Alena Schillerová vsadila na havajské barvy, ministryně spravedlnosti Marie Benešová vypadala jako vystřižená ze seriálu Žena za pultem.

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Lidé jejich oděvy komentovali také tak, jestli se dámy zrovna nevrátily ze zahradní párty, či si snad nezapomněly převléci svá pyžama.

Jeden z uživatelů navrhoval radikálnější řešení. A to nechat tento případ vyšetřit módní policií. To by ještě vládě Andreje Babiše chybělo, po Čapím hnízdě navíc módní policie.

A jak známe internet, tak pouze u slov nezůstalo, objevila se také řada...

Pokračování článku na další stránce

reklama
Skóre: 5 (100%) hlasováno 2x
Autor:
Martin Hronek
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...