Angličan okopíroval naše známé ŠKRRR a má s tím velký úspěch!

Kdo by to byl řekl, že popularita Škrrr přeroste naše hranice a bude inspirací i v západních zemích!
zdroj: Youtube, Michael Dapaah/Youtube, Milion+
reklama
Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Text nedává ani u anglické písně příliš smysl, jedná se i zde o podobný generátor feťacko-děvkařsko-drsňáckých slov, ale hlavně, že škrrr.

Tohle je česká verze, kterou proslavil raper Logic:

Nalaďte si čas videa 0:58.

V english version uslyšíte, že "The ting goes skrrrahh" a nevím jak vy, ale dost možná v ten moment vyprsknete na monitor stejně jako my, když si uvědomíte, že úplně stejnou blbost jako u nás, udělají i v Anglii.

Práce s rukami je i v zahraniční verzi velmi podobná, inspiroval se tedy raper BIG SHAQ českými průkopníky ve škrrr?

Veškerý text na této stránce je chráněn autorským zákonem, jeho nelegální užití na jiném webu bude řešeno právní cestou. © Bulwar.cz

Zatímco, česká verze má od roku 2016 i přese všechnu viralitu pouze okolo 6 milionů zhlédnutí, tato anglická má po zhruba 4 měsících na kontě již 214 milionů zhlédnutí, což se chtě-nechtě musí považovat za Youtube úspěch. Takže i ve světě se ukázalo, že pokud chcete na Youtube něčeho dosáhnout, musíte prostě dělat škrrr nebo jiný podobně deb*lně znějící pazvuk.

Reakce angličanů jsou podobné jako u nás, kdy jeden z uživatelů klip okomentoval slovy: "Z této písně se mi chce sníst TV a dívat se na popcorn."

Podívejte na to... škrr škrrrr škr

PS: to, co chcete slyšet, uslyšíte například v čase videa 2:28.

reklama
Skóre: 4 (79.71%) hlasováno 70x
Autorský
článek
Autor:
Jana Čapková
Co si o tom myslíte?
Diskuze
Doporučujeme
Čtěte dál...