Živím se svým tělem a baví mě to, říka 21letá luxusní společnice

Nepleťte si je prosím s nějakou obyčejnou k*rvou, zde bude řeč o povolání luxusní společnice, jak se samy rády honosně nazývají. Ikdyž náplň „práce“ je prakticky podobná…

Jmenuji se Renata, je mi 21 let, vyrůstala jsem v chudých poměrech, táta byl dělník a máma pracovala v masně. Ráda jsem si hrála na to, že budu jednou hodně bohatá, a asi i kvůli tomu jsem skončila jako luxusní společnice. Nepleťte si to s nějakou obyčejnou k*rvou, těmi sama opovrhuji, protože nechápu, jak se někdo může prodávat tak lacino“ říká Renata.

Často jen tak ležím na posteli a přemýšlím o životě. O tom, co ze mně vyrostlo. No a co, nějak se prostě živit musím. Spousta lidí se mě ptá, jak vůbec můžu takovou práci dělat. Sex mě baví,“ vyjadřuje své myšlenkové pochody.


Je to sice trochu ujeté a někoho to možná překvapí, ale ne vždy musí dojít na sex. Existují pánové, co rádi zaplatí nemalou částku jen za blízkost, naslouchání a možnost se svěřit. Může se sice zdát, že jde o osamělé muže s nízkým sebvědomím, ale ne vždy to tak je.

Bývají to hodně lidé, kteří dělají ve velkém byznyse a na hledání ženy k povídaní nebo ke své společnosti nemají jednoduše čas. Každopádně většinou to samozřejmě sexem skončí…

Pokračování článku na další stránce
reklama
Nepřehlédněte:
Vyčkejte prosím, načítám...
Co si o tom myslíte?