Z reakce favorita na post prezidenta USA na Obamův plán k přijetí uprchlíků budou sluníčkaří v šoku!

zdroj: Youtube
zdroj: Youtube

Miliárdář Donald Trump (69), kterého bývala manželka je češka Ivana Trump, je dle sázkových kanceláří s kurzy okolo 8 až 10 třetím největším favoritem prezidentských voleb v USA v roce 2016.

reklama

Dle průzkůmu je však číslem jedna! Problémem je, že zahazuje politickou korektnost, ne vše co řekne, se tak pěkně poslouchá a zní, ne u všeho se usmívá jako debílek (tedy například pravý opak našeho premiéra Bohuslava Sobotky). U takových lidí, či politiků je ale větší pravděpodobnost toho, že mluví obvykle pravdu a jejich věty nezní falešně. To se ovšem možná nebude líbit republikánské straně, která by jej nemusela v primárkách nominovat. Druhým favoritem by u nich pravděpodobně byl Jeb Bush, bratr George Bushe juniora, který zastával tento post v letech 2001-2009, a který by měl vyzvat favoritku Demokratů Hillary Clinton.

To by ale mohlo být již moc přeClintonováno a přeBushováno, vždyť kdyby jeden z nich vyhrál – držely by rodiny Clintonů a Bushů v Americe prezidentskou moc dohromady 24 z 32 posledních let, a to již demokracií opravdu moc nezavání.

Bude vás zajímat!  Nejlepší vystoupení v historii ČSMT! Všichni 4 porotci dali ruky dohromady a zmáčkli Zlatý bzučák

Donald Trump může kandidovat i jako nestraník, ovšem voliči v Americe se naprosto totálně dělí pouze na 2 tábory – Republikání a Demokraté, výsledky bývají velmi vyrovnané. Obvykle, když je někdo voličem Republikánů do kongresu, senátu atd., volí i jimi vyslaného kandidáta na post prezidenta. Když je někdo Demokratem, tak je to úplně stejné. Nestranící většinou nedosahují ani 1%. Tohle také vypovídá o určité „demokratičnosti“a podívné volbě na post pravděpodobně nejmocnějšího muže planety.

To by mohl změnit právě Donald Trump, ovšem s podporou Republikánu by měl šance na zvolení samozřejmě několikanásobně vyšší.

Podívejte nyní na jeho emotivní reakci, když se dozvěděl, že současný prezident Obama chce příjímat uprchlíky i přes teroristické útoky v Paříži, i přes to, že IS deklaroval, že mezi uprchlíky infiltroval své džihádisty, ikdyž IS vyhrožuje v novém videu konkretně útoky i přímo Americe. „Vůbec nevíme, kdo jsou, mohou být ISIS, mohou být kýmkoliv… Co náš prezident dělá? Je šílený?“, říká Trump na videu.

Bude vás zajímat!  Šokující reakce Leonarda DiCapria při vyhlášení nejlepšího herce na Oscarech

Dost možná se i ukazuje, proč by měli muži zastávat nejvyšší funkce – vidí věci daleko více pragmaticky a nedostaví se u nich maminkovský komplex jako třeba u paní Merkelové, která nemá žádné děti (a z toho dost možná plynou její nelogická neracionalní rozhodnutí na záchranu celého světa).

Co by na to řekli naši sluníčkáři? Jedná se o islamofoba, xenofoba, či snad fašistu?

autor: c

reklama

reklama
Co si o tom myslíte?
Nepřehlédněte:
loading...
Co si o tom myslíte?

Nejčtenější příspěvky: