Víte, jaká je nejvyšší výhra v historii Pevnost Boyard? Tato parta drží rekord 15 let! Otec Fouras málem zbankrotoval…

zdroj: Youtube 3x
Hashtagy článku: #Oblíbené #Sport #Video #Zábava

Parta složená z parkouristů, což jsou lidi, kteří milují skákání ze střechy na střechu, stanovila v roce 2001 doposud nejvyšší výhru v soutěži Pevnost Boyard.

reklama

Za 2 minuty od Felindřina otočení hlavy tygra zvládli posbírat zlaťáky v hodnotě 243 480 tehdejších franků, což činí v dnešním přepočtu necelý 1 000 000 kč! U nás nejvyšší výhru 299 900 kč zaznamenala parta okolo novomanželů Gregorových (Taťány Kuchařové a Ondry Brzobohatého), která dosáhla v naší lokální verzi téměř svého možného maxima.

Ovšem výkon v pokladnici je mezi všemi českými soutěžícími a těmi zahraničními diametrálně odlišný. V Česku doposud nikoho nenapadlo vzít ženu, či jiného lehkého člena do rukou a nasypat mu mince do náruče, nevidíme ani adrenalinové doběhy na poslední chvíli – na druhou stranu jsme v české verzi doposud neviděli ani žádný „fail“ – tedy neuhodnotí hádanky nebo uvěznění některého člena v pokladnici s tygry.

V zahraničí se ovšem takové „faily“ rovněž nestávají příliš často. K uvěznení v pokladnici došlo pouze 2x v celé historii, tygři ani v takovém případě samozřejmě nebyli vpuštěni a soutěžící byl osvobozen podzemním tunelem – trestem však bylo propadnutí pokladu, což můžete zhlédnout v tomto videu…

reklama

Nyní však podívejte na spektakulární jízdu, kterou skupina Yamakasi vytvořila dlouholetý rekord…

Rychlý nástup, okamžitý výskok na pokladnici, taktika s osobou v náručí, nasazení doslova až do posledních sekund a jako originální třešnička rychlé skoky ze zídky namísto cesty po schodech. Tohle jsou šampióní této soutěže, diky kterým otec Fouras málem zbankrotoval!

autor: c

reklama
Nepřehlédněte:
loading...
Co si o tom myslíte?