VAROVÁNÍ: Když vám silikon vteče do hlavy, může být pořádně zle! Modelka (33) tvrdí, že nemá žádnou plastiku, pusťte si jen na vlastní nebezpečí…

zdroj: Instagram, lovemy_lips123 2x
zdroj: Instagram, lovemy_lips123 2x

Stárnutí a vyrovnávání se s ním je velký problém pro mnohé z nás, pro ženy obzvlášť. Mnoho žen okolo dvacítky je krásných, disponuje sexy postavami, točí se kolem nich všemožní princové, jak ti „pohádkoví“ skoro na koni, tak ti s několikaset koni, u těch nejhezčích přicházejí dokonce různé hostesingové a modelingové nabídky. Jenže pak to příjde…

reklama

Není vám dvacet let, není vám už ani dvacetpět a tělo začne stárnout, krása začne vyprchávat a tak takové ženy, které se s tím nedokáží smířít a stále chtějí žít na „vrcholu“ jako ženy 20-25 a být v „kurzu“, sáhnou k nějaké plastické operaci. Plastika prsou je dnes již zcela běžnou i u mladších děvčat, to již nikoho nepřekvapí, za pár let už ani neohromí. Vůbec nepochopitelným je to, když jakákoliv žena sáhne k tolik pro mnohé muže odpuzujícímu botoxu, což se snad nemůže líbit vůbec nikomu. Komu by se také líbilo vidět někoho tak, jako kdyby se právě zakousl do včelího úlu?

Bude vás zajímat!  7 věcí, které když nebudete jíst, tak takhle zhubnete!

VAROVÁNÍ: Když se takových operací sejde více, může z toho být docela zásadní problém, američtí vědci totiž zjistili, že může docházet i k odumírání mozkových buněk, které postupně začne nahrazovat silikon.

Následující video slovenské modelky Silvie (33), která tvrdí, že rozhodně žádnou plastickou operaci nikdy nepodstoupila, se stalo doslova hitem internetu v Česku a na Slovensku – jak moc chtěným, to je otázkou. Modelka však nezapomněla samozřejmě dodat, že komu se nelíbí, tak ať si… ji oddělá z „followingu“ na Instagramu.

Bude vás zajímat!  Tak tohle je mistr! Čekání na letišti je otrava, muž si jej proto zkrátil brilantní hrou na klavír

autor: c

reklama

reklama
Co si o tom myslíte?
Nepřehlédněte:
loading...
Co si o tom myslíte?

Nejčtenější příspěvky: