Úlet jako hrom! Youtuber MikeJePán natočil s péčkoherečkou Daisy Lee žhavé VIDEO

Tak tohle je opravdu mega úlet! Youtuber MikeJePán nám již několikrát ukázal, že pro něj neexistují žádné hranice společenského chování. A tak jistě nikoho nepřekvapí, že si nyní začal s mladičkou péčkovou Daisy Lee, jejíž ročník narození je 1997!
Hashtagy článku: #Fotky #Oblíbené #TOP #Youtubeři
Instagram, daisy_lee1997 2x/Instagram, mikejepan
reklama
Instagram, daisy_lee1997 2x/Instagram, mikejepan

A to není vše, Daisy Lee je totiž zároveň dcerou známé političky z hnutí ANO, které dělá v kuse jednu ostudu za druhou. Asi se naučila doma používat dnes již zlidovělou hlášku političčina šéfa – Sorry jako.

Myslíme však, že zde to není ostuda ani pro jednu stranu, protože by se hodilo říci, že tito dva se tak dlouho hledali, až se prostě našli.

Nyní si pusťte jejich společné video, ve kterém vám Daisy Lee oduševněle sdělí, co vše již vykouřila…

MikeJePán poté přislíbil na svém Facebooku, že došlo k natočení jisté nahrávky, která se dostane zanedlouho ven. Budeme situaci pečlivě monitorovat, uvidíme však, zda-li na tomto šprochu – alespoň pravdy trochu a nebo zda jde jen o jeden z dalších Youtuberových pokusů o marketing.

Jijstě trefnou otázkou je i to, zda-li MikeJePán nyní po této zkušenosti nevytvoří i stejně absurdní „Pojištení na pohlavní nemoci“.

Podívejte na všechny žhavé záběry této dvojice v galerii…

autor: c


Obrázek 1 z 6

Spusťte galerii a pokračujte na DALŠÍ OBRÁZEK

Obrázek 1 z 6

POKRAČUJTE NA DALŠÍ OBRÁZEK

Následují žhavé záběry této dvojice…

reklama
Doporučujeme
Co si o tom myslíte?
Komentáře
Čtěte dál...