TOP 15 vystoupení v Tvoje tvář má známý hlas: Jste spokojení s finalisty? Které se líbilo nejvíce?

zdroj: Youtube, Tvoje tvář má známý hlas 3x

Soutěž Tvoje tvář má známý hlas, která ohromila na několik měsícu celé Česko, se chýlí ke svému konci.

reklama

Do finále postoupila čtveřice David Kraus, Iva Pazderková, Ivana Chýlková a Hana Holišová. Fanoušky mrzel hlavně nepostup Anny Fialové, která ztvárnila v posledním kole zpěvačku Siu, či Petra Rychlého, který dokázal do každého interpreta přidat svůj osobitý styl humoru. Adama Mišíka olitovaly nejvíce mladé divačky, které si tohoto talentovaného hocha, který se nezalekl ani dívči role Miley Cyrus, naprosto zamilovaly.

Někteří soutěžící po pěvecké stránce vyloženě excelovali jako například Iva Pazderková, která si finále jistě zasloužila, nikdo však pěvecky nepropadl, což nejvíce překvapí hlavně u Ivany Chýlkové a zejména známého baviče a herce Petra Rychlého. Vzhledem k těmto faktům se mnohokrát spekulovalo, že zpěv je soutěžícím vylepšován takzvaným autotunem.

Je na čase tedy trochu zasumírovat. Přinášíme vám nyní 15 nejlepších vystoupení, které se v soutěži Tvoje tvář má známý hlas za celou dobu objevily…

Do naší nominace se 3x vešli Petr Rychlý a Iva Pazderková, shodně po dvou nominacích mají Ivana Chýlková, David Kraus, Adam Mišík a Anna Fialová, s jednou nominací si musí vystačit Petr Vondráček. Zajímavostí je, že žádnou nominaci svým vystoupením nezískala postupivší finalistka Hana Holišová.

Souhlasíte s tímto hodnocením? Chybí vám v žebříčku nějaké vystoupení? A které se vám líbilo nejvíce?

autor: c

15. David Kraus jako John Lennon – Imagine

David Kraus se celou soutěží byl jako lev, odměnou mu je postup do finále.

Legendární skladbu Imagine od Johna Lennona i s nefalšovanou Yoko Ono na klavíru zvládl velmi dobře…

reklama

reklama
Nepřehlédněte:
loading...
Co si o tom myslíte?