Tomio vyndej! Okamura a Grznár spolu zvedali těžké váhy: Neuvěříte, kolik zvedne tento poslanec na bench…

zdroj: Youtube, Filip Grznár Pavel Beran 2x
zdroj: Youtube, Filip Grznár Pavel Beran 2x

Filip Grznár proslul svým neurvalým slovníkem ve videích z posilovny, díky kterému se dostal do podvědomí mnoha fanoušků – některým se líbí jak cvičí, těm jednodušším, jak nadává…

reklama

Je zvyklý natáčet videa s různými osobnostmi, nyní přišla řada na předsedu SPD Tomia Okamuru, kterého představil jako kamaráda. Video ukázalo, že poslanec nemusí nic předstírat a přesto dokáže být přátelský a lidský, ze života je samozřejmě zvyklý vycházet s „normálními“ lidmi a řešit i běžné věci ostatních lidí. Bohužel jaký kontrast od premiéra Sobotky, který se většinou prezentuje hraným úsměvem, naučenými frázemi, žijící jakoby v jiném světě, který se v Poslanecké sněmovně prakticky narodil a dost možná nikoho jiného jak jiné politiky a své poradce ani pořádně nezná. Kontroverzní kulturista zase dokáže udržet sprostá slova za zuby a mluvit rozumně, což dává za pravdu těm, kteří označují chování Filipa Grznára zejména jako marketingový tah.

Bude vás zajímat!  Úchylové na Facebooku! Ben Cristovao natočil tento šokující videoklip, který mnohým otevře oči

Je prostě sympatické vidět to, když se i poslanec snaží dělat věci, které dělá mnoho „normálních“ lidí, jako je například cvičení a nežije za jakousi pomyslnnou politickou oponou.

Možná se časem díky tomuto spojení dočkáme i Filipa Grznára na kandidátce SPD, dali byste mu hlas? Inu, když může kandidovat Dominika Myslivcová, proč ne…

Bude vás zajímat!  Dávejte si na ulici pozor: Rádoby zpěvák z hitu Praha Žije nabral svaly a nyní vypadá jako Herkules!

Co však bylo v následujícím videu nečekané je to, že Okamura svým výkonem na benchi překvapil i samotného Grznára. Zvedl totiž 100 kg!

autor: c

reklama

reklama
Co si o tom myslíte?
Nepřehlédněte:
ZKUSKA
loading...
Co si o tom myslíte?

Nejčtenější příspěvky: