Tomio vyndej! Okamura a Grznár spolu zvedali těžké váhy: Neuvěříte, kolik zvedne tento poslanec na bench…

Filip Grznár proslul svým neurvalým slovníkem ve videích z posilovny, díky kterému se dostal do podvědomí mnoha fanoušků - některým se líbí jak cvičí, těm jednodušším, jak nadává...
zdroj: Youtube, Filip Grznár Pavel Beran 2x
reklama
zdroj: Youtube, Filip Grznár Pavel Beran 2x

Je zvyklý natáčet videa s různými osobnostmi, nyní přišla řada na předsedu SPD Tomia Okamuru, kterého představil jako kamaráda. Video ukázalo, že poslanec nemusí nic předstírat a přesto dokáže být přátelský a lidský, ze života je samozřejmě zvyklý vycházet s „normálními“ lidmi a řešit i běžné věci ostatních lidí. Bohužel jaký kontrast od premiéra Sobotky, který se většinou prezentuje hraným úsměvem, naučenými frázemi, žijící jakoby v jiném světě, který se v Poslanecké sněmovně prakticky narodil a dost možná nikoho jiného jak jiné politiky a své poradce ani pořádně nezná. Kontroverzní kulturista zase dokáže udržet sprostá slova za zuby a mluvit rozumně, což dává za pravdu těm, kteří označují chování Filipa Grznára zejména jako marketingový tah.

Je prostě sympatické vidět to, když se i poslanec snaží dělat věci, které dělá mnoho „normálních“ lidí, jako je například cvičení a nežije za jakousi pomyslnnou politickou oponou.

Možná se časem díky tomuto spojení dočkáme i Filipa Grznára na kandidátce SPD, dali byste mu hlas? Inu, když může kandidovat Dominika Myslivcová, proč ne…

Co však bylo v následujícím videu nečekané je to, že Okamura svým výkonem na benchi překvapil i samotného Grznára. Zvedl totiž 100 kg!

autor: c

reklama
Co si o tom myslíte?
Komentáře
Čtěte dál...
Čtěte dál...