Tohle jsou ty kontroverzní chudinky „Passy“ Riot, o kterých nepěkně mluvil Zeman

Tato skupina má variabilní počet členů, to dokládá jen to, že o hudbu jde až na posledním místě, hlavním záměrem jsou zcela jiné aktivity.

Snaží se především svými činy šokovat a tím na sebe upozornit, takže jsou to exhibicionistky v pravém slova smyslu. A to, že o nich mluvil v Hovorech z Lán Zeman tak jak mluvil, je v hlouby duše (ač v rozhovorech vypadaly ukřivděně) pravděpodobně hřálo, protože opět dokázaly zaujmout, tentokrát v naší krajině.

V roce 2012 byly v Rusku zatčeny dvě členky této nespočítatelné skupiny za to, že dělaly bordel, který spočíval v hlasité hudbě a silném osvětlení v jednom z pravoslavných kostelů, kde si chtěly uspořádat svůj „koncert“. Případ, ve kterém rozhodně nešlo o hudbu, možná šlo o kritiku, ale na špatném místě s hlavním cílem šokovat a ukojit si své exhibicionistícké choutky. Dle ruského zákoníku šlo o chuligánství. A ani v našich zákonech by moc rozdílu nebylo, zkuste udělat párty v nějakém českém kostele, jak myslíte že dopadnete? Budete se poté označovat jako „politický“ vězeň? S trestem pro ně souhlasilo dle průzkumu v Rusku 48% obyvatel.

Zajímavostí je rovněž i sporný překlad názvu skupiny. U nás je ve zvyku překládat „pussy“ opravdu jako sprosté slovo „kunda“, není to však zcela správně. Pussy je v doslovném překladu „číča = malá kočička“, sprostý výraz z toho vychází až v kontextu. Jestliže tu máme známou skupinu Pussycat Dolls, překlad je v kontextu (ještě i díky směrodatnému přídavku -cat na konci) jasný jako „Kočičí panenky“. Naopak na druhé straně, když je tu název skupiny Pussy Riot, jen naivní trouba si může myslet, že v kontextu je překlad jiný než „Kundí řev (vzbouření, či výtržnictví)“. Překlad se dá vyložit i jako „Kočičí řev (vzbouření, či výtržnictví)“, ale vzhledem k aktivitám skupiny, která chce co nejvíce šokovat se jeví daleko pravděpodobnější varianta první.

Ani na Wikipedii se nemohou shodnout na jasném překladu a nabízejí varianty jako „Kundí virvál, Kundí rachot, nebo Vzpurné číči“.

O tom, že hlavní představitelka podstoupila veřejný sex v pokročilém stádiu těhotenství měl prezident rovněž pravdu, jako důkaz můžete shlédnout fotografii o něco níže. To není vše, často se účastní akcí pod žáštitou zpřátelené skupiny Voina, kde jde o opravdové nechuťárny, např.: strkání si kuřete do pochvy za přítomnosti malého mimina.

Ptáme se, proč je za své výroky Zeman lidem tak odsouzen? Proč lidé nesoudí spíše tyto sexuálně dráždivé činy? Nenazval pouze náš prezident věci pravými jmény?

My vám nyní přinášíme záběry z jejich „koncertů“, či jak tohle nazvat a posuďte sami, zda-li se Zeman svými kritizovanými výroky tolik lišil od pravdy… A dost možná zjistíte, že „chudinky“ z této skupiny jsou vlastně trochu pokrytecké, když je rozhodí, při tom co dělají, výraz „kunda“.

autor: c

Tato soulož, pod záštitou jiné aktivistické skupiny Voina, se odehrála v moskevském muzeu, připadá vám aktérka jako oběť nařčení, kterou neprávem nazval Zeman, tak jak nazval? (Na snímku přední vůdkyně skupiny Pussy Riot Naděžda Tolokonnikovová, co byla před pár dny ve vysílání ČT, která je při aktu v pokročilém stádiu těhotenství)

reklama
Vyčkejte prosím, nahrávám...

zdroj: Archív 4x

zdroj: Archív 3x

Akce strkání kuřete do „číče“ neboli vagíny v pojetí aktivistické skupiny, se kterou má Pussy Riot úzké vztahypassy4

Nejznámější představitelky Pussy Riot se běžně účastní takových a dalších akcí pod záštitou skupiny Voinapassy5

reklama
Nepřehlédněte:
Vyčkejte prosím, načítám...
Co si o tom myslíte?