Šokující odhalení: Toho si nikdo nevšiml! Státy si musí rozdělit migranty, Velká Británie ovšem NE!

zdroj: Youtube

Všechny státy, i ty které jsou ostře proti zavedení kvót pro povinné přerozdělení uprchlíků, musí povinně příjmout diktát EU, proti kterému poměrně ostrým vyjádřením vystoupil na půdě EP i náš europoslanec, protože byly přehlasovány v kontroverzním hlasování ministrů vnitra – už jen toto hlasování  je při nejmenším pochybné, protože vzbuzuje otázku, zda-li mají k takovému důležitému hlasování od občanů svých zemí vůbec mandát?

reklama

Velká Británie ovšem nemusí! Spojené království se od povinných kvót absolutně distancovalo a nehrozí jim dokonce žádný postih, zajistili si v přijímání uprchlíků volnou ruku.

Opět se potvrdilo to, že názor malých zemiček uprostřed Evropy jako Česká republika nebo Slovensko ty „velké“ prostě nezajímá. Když se řekne například v Německu, že se prostě o uprchlíky postaráme, tak postaráme, ať jich jsou třeba miliony! Protože tohle je jen začátek…

reklama

kvotas2

zdroj: Teraz.sk – Tabulka je s orientačními čísly, schválené kvóty se v desítkách jednotek liší. ČR má příjmout v první vlně z Itálie a Řecka zhruba 1700 uprchlíků, věc o které se příliš nemluví je ta, že má v následujícím období příjmout dalších 1300 uprchlíků! Nejvíce šokujícím faktem je ovšem absence Velké Británie…

Potom je ovšem otázkou, zda-li setrvávat v EU, když se na naše názory, či obavy vůbec nehledí, ale razí se jeden EU názor jakéhosi jediného správného. Poslanec Tomio Okamura po tomto skandálním schválení kvót dokonec vyzval lidi k podepsání petice k vystoupení z EU.

Velké Británii bylo ustoupeno zřejmě z toho důvodu, protože se zde v roce 2017 má konat referendum o setrvání v EU. Brusel tedy zřejmě aplikoval tzv. „menší zlo“, kdy nechal Velké Británii v oblasti uprchlíků naprosto volnou ruku, aby to nezvýšilo tamější protiunijní nálady.

Tohle jednání je ovšem neomluvitelné, protože je tu jasně uplatněn „dvojí metr“, jeden musí, druhý nemusí. Opravdu to nezačíná zavánět jakousi diktaturou velkých vůčí menším?

autor: c

reklama
Nepřehlédněte:
loading...
Co si o tom myslíte?