Slevy mohou zabíjet! Nezvládal 5 hodinové nákupy s přítelkyní, tak se raději zabil přímo v obchodě

zdroj: CC-BY, Flickr.com/porterspixels– dave416 / Youtube
zdroj: CC-BY, Flickr.com/porterspixels– dave416 / Youtube

Ministerstvo Bulvární války varuje: SLEVY MOHOU ZABÍJET!

Také vás štve, když jdete s přítelkyní na nákupy a zdá se, že snad nemají konce? Pak jste na tom podobně jako 38letý Tao Hsiao z Číny, ten se kvůli pětihodinovému nákupu raději zabil.

reklama

Tao šel poslušně se svou přítelkyní na nákupy do obchodního centra Ťiang-su. Po pěti hodinách ale naznal, že již toho bylo dost a chtěl jít domů.

Švědci z obchodního centra uvedli, že vypadal nešťastně a stěžoval si přítelkyni na to, že již více tašek neunese. Žena ovšem byla nekompromisní, chtěla toužebně navštívit jednu prodejnu s obuví, kde měli zrovna velké slevy.

Řekl jí, že bot má dost. Prý že jich má tolik, že by s nimi vystačila do konce života a že nemá smysl jich kupovat víc. Ona na něj ale začala křičet, obvinila ho z toho, že je lakomec a že ji zničil Vánoce,“ řekl ve výpovědi jeden svědek.

reklama
Tao hádku těžce nerozdýchal, odhodil tašky stranou a skočil přímo z horního patra dolů. Během pádu rozbil pár vánočních ozdob, posléze zavládla panika. „Přistál na jednom ze stánků a poté spadl na zem, takže naštěstí nikoho dalšího nezranil. Je to tragická událost,“ uvedl mluvčí nákupního centra.

Nešťastný muž utrpěl kritická poranění a nebylo mu již pomoci.

Ponaučení z toho je takové, pánové dobře si rozmyslete, zda-li příště půjdete s přítelkyní nakupovat, může jít o život!

autor: c

reklama
Nepřehlédněte:
loading...
Co si o tom myslíte?