Silné video Německé maminky popisující zkušenost s imigrantem: Kancléřko Merkel, nechci mít strach!

zdroj: Youtube 2x
Mladá německá máma promlouvá na videu k německému národu a ke kancléřce Angele Merkelové. Popisuje v něm svou osobní zkušenost s azylantem (imigrantem). Z jejich slov byl cítit strach, obava a také upřímnost...
reklama

Sama sebe prezentovala jako mámu, která má samozřejmě soucit a pochopení pro lidi a hlavně rodiny, kteří potřebují pomoci, ale zároveň nesmí zapomínat na své bezpečí, protože je odpovědná za své dítě.

Někteří psychopati by možná dokonce označili její jednání za xenofobní, nejedná se však o strach z neznáma, ale o strach v dané situaci opravněný.

Když byla na procházce s dítětem, zažila velmi nepříjemný okamžik. Spatřila azylanta (imigranta), který ji po nějakou dobu pronásledoval. Po nějaké chvíli z obavy z krádeže nebo dokonce znásilnění (což v takovém okamžiku byla oprávněná obava) muže okřikla. Naštěstí se nic nestalo, ale tento pocit strachu, který by se mohl opakovat, z hlavy již nevyžene…

S tímhle velmi úzce souvisí fakt, který si mnoho sluníčkových politiků (Merkelové včetně) snad ani vůbec neuvědomuje. Většina imigrantů, které vidíme na fotografiích jsou mladí muži, ač mohou být slušnými, tak co si budeme povídat, mladý muž je lovec, mladý muž je nadržený, a kde budou ženy k uspokojení svých tužeb brát?

Své si „nepřivezli“, a která evropanka bude povolná? Jistě se najdou takové, které budou chtít alespoň jednorázově vyzkoušet „jinou kulturu“, ale troufneme si říci, že k pokrytí „poptávky“ tohle stačit nebude. Bude tam totiž jazyková bariéra, protože většina se domácí jazyk prostě nenaučí tak perfektně, aby svými slovy mohli dámy okouzlovat, bude tam odlišná kultura, odlišné vnímání vztahů mezi mužem a ženou a podobně.

Co bude pak, až jim bude sex chybět? Zvýší se riziko znásilnění… Tohle je přinejmenším alarmující fakt, který si absolutně nikdo z předních politiků neuvědomuje. Přitom politik by měl být ten, který vidí 3 šachové kroky dopředu, zatím to ale spíše vypadá, že chtějí zapříčinit svými nezodpovědnými kroky svým lidem šach mat.

autor: c

reklama
Vyčkejte prosím, načítám...
Co si o tom myslíte?