Šílená vláda ČR! Když chtěl Tomio Okamura hlasovat o zákazu Islámského práva Šária, vysmáli se mu

zdroj: Youtube

Tomio Okamura jako osamocený samuraj bojuje v poslanecké sněmovně téměř sám proti velké přesile.

reklama

O to smutnější je to, že právě on nejvíce bojuje za zájmy České republiky a jejích občanů. Když totiž chtěl hlasovat o postavení islámského práva šaría a džihád mimo zákon a o referendu o setrvání České republiky v EU v souvislosti s nekoncepčním řešením Bruselu v přijímání imigrantů, tak se mu akorát tak vysmáli.

Zcela ironické je to, že snad nejvíce se smál místopředseda vlády Pavel Bělobradek ze strany Křesťanských demokratů (KDU ČSL)!

Hlavní otázkou tedy je, to je naše vláda tak hloupá, naivní nebo koho zájmy hají?

reklama

Tomio Okamura to následně ve svém proslovu popsal přesně, Evropská unie a její vlády se staly „dobře placenými“ poklonky lobbistů z řad bankéřů, zbrojařských firem a velkoprůmyslníků především z USA, ale i z Evropy.

Těmto elitám naprosto vyhovuje destabilizace řady států a následný chaos, plynou z toho totiž neuvěřitelné zisky. Jelikož jsou Blizký východ a Afrika již naprosto destabilizované, přesouvají se tyto choutky zcela očividně do Evropy. Začalo to na východě Ukrajinou a pravděpodobně bude pokračovat chaosem v podobě masového přísuny imigrantů po celé Evropské unii. Stále více všemu nasvědčuje to, že jsou to kroky odněkud řízené…

Podívejte nyní na jeho celý proslov a posuďte zda-li skutečně to co říká, není smutná pravda.

autor: c

To je arogance vůči lidem – Sněmovna se dnes doslova nahlas vysmála (smích poslanců uslyšíte hned na začátku videa) a následně hlasy poslanců ČSSD a ANO zamítla návrhy našeho hnutí Svoboda a přímá demokracie….

Posted by Tomio Okamura on 8. červenec 2015

 

reklama
Nepřehlédněte:
loading...
Co si o tom myslíte?