Senátor USA McCain řekl, že Putina mohou nechat zavraždit jako Kaddáfího, jeho odpověď vás překvapí!

zdroj: Wikipedia/Youtube

Vysoce postavený americký senátor John McCain, který je ve svých 79 letech téměř již nad hrobem, se ani v tomto důchodovém věku nebojí nezodpovědných velkohubých prohlášení, které mohou hrubě ovlivnit osudy dalších generací.

reklama

V roce 2012 (tedy ještě dávno před vypuknutím Ukrajinské krize) se totiž nechal slyšet, že Putin může dopadnout stejně jako bývalý Lybijský vůdce Kaddáfí – tedy, že může být stejně jako on zavražděn na místě bez soudu, lidmi, či žoldáky za pomoci západu – to bylo mimochodem první „demokratické“ gesto, které dovezlo do této země USA.

McCain je známý ve světe jako „válečný štváč“, jako mladý bojoval ve Vietnamu, z toho utrpěl očividně doživotní následky. Všechna vyjádření tohoto starého pána by tedy neměla být brána s úplnou vážností.

Putinovi ovšem tento výkřik do tmy nijak nenahnal strach a v jednom pořadu s klidem sobě vlastním a bez emocí odpověděl…

Říká například, že senátor McCain je přítel, což se vůbec nevylučuje, protože dlouholetým přítelem amerických představitelů byli rovněž Kaddáfí i Saddám Husajn, jakmile chtěli o své zemi suverénněji rozhodovat, byli „demokraticky“ potrestáni svržením a zabitím.

autor: c

reklama

reklama
Nepřehlédněte:
loading...
Co si o tom myslíte?