Revoluční projev Zemana: „Média manipulují s lidmi ohledně Imigrantů“, tahle slova vám otevřou oči..

zdroj: Youtube
Miloš Zeman vystoupil ve svém několikaminutovém projevu na Albertově. Nejprve uctil minutou ticha oběti, jak sám řekl islámských (něktěří u teroristů pro větší rozdílnost politicky korektně používají výraz "islamistických") teroristů v Paříži.
reklama

Dále pokračoval tím, že po všech historických útrapách od okupace Německem, přes vliv Sovětského svazu si náš národ zaslouží, aby si mohl vládnout sám. Aby nám nikdo již „z vnějšku nediktoval co máme a co nemáme dělat“, tímto dozajisté narážel v současnosti na EU, potažmo na Spojené státy.

V dalším bodě narážel na to, že 17. listopad má společný znak v tom, že lidé protestovali proti manipulaci…

To, že lidé protestovali proti tomu, že je jim vnucován pouze jeden jediný společný názor, zjednodušeně řečeno v dobách komunismu – „Sovětský svaz je báječný, Amerika je imperialistický nepřítel, se Sovětským svazem na věčné časy“, dnes si myslíte, že je to jak? Pro někoho možná šokující vystřízlivění, ale úplně naopak, prohodily se akorát světové strany, na což prezident Zeman také upozorňoval. Kdo to ještě stále nevidí, žije v minulosti.

Dále se ostře pustil do těch, kteří nazývají a označují lidi doslova „nálepkami“ jako extrémisty, xenofobovi, islamofobovi atd. – už nějak automaticky z principu opačného pólu názoru než je ten jediný „správný EU názor – uprchlící vítejte“. Stejně jako v době  s heslami: „Sovětský svaz je báječný, Amerika je imperialistický nepřítel“ – ten kdo šel proti komunistům, byl automaticky označován jako imperialistický prozápadní záškodník. Opravdu tam stále nevidíte ty podobnosti?

Mluvil také o tom, že naše společnost jednoznačně není rasistická, či xenofobní, což jasně dokazuje to, že u nás žije půl milionů cizinců – ale jsou pracovití, nedělají potíže a hlavně jsou zcela v souladu s naší kulturou. Jejich kulturou totiž není kultura vrahů a náboženské nenávisti, za což sklidil velký potlesk.

Přidal poté postřeh, který zaregistrovalo již mnoho lidí, ale je potřebné to říci veřejně…

Když vidíme mezi migranty tolik mladých, silných a zdravých mužů, nabízí se otázka proč nebojují doma v Sýrii za svobodu proti Islámskému státu? A pokud nejsou ze Sýrie nebo ze zemí, kde se nebojuje, proč nepracují pro svoji vlast, pro její zvelebení, aby jejich země překonala dosavadní zaostalost? My proto odpověď máme, protože je prostě o dost jednodušší přijít s nataženou rukou do Evropy, když to její „lídři“ (nutno říci, mnohdy nikým nevolení – na což Zeman také upozorňoval – například Jean-Claude Juncker) ještě podporují…


Revolučním projevem je to proto, protože ač se Zeman velice ostře obul do mainstreamových médií, tak veřejnoprávní ČT jej musela odvysílat, protože je její nepsanou povinností sváteční proslov prezidenta k 17. listopadu vysílat. A tak se stal zajímavý paradox, že televize, která je mnohými obviňována z manipulace (podívejte jakým způsobem lze snadno manipulovat s divákem na tomto obrázku) vysílala živě proslov, který tvrdě útočil právě proti manipulujícím médiím. Ikdyž i tam byla jistá snaha narušení, když alespoň v malé obrazovce byly puštěny záběry z demonstrace odpůrců Zemana s „červenými trenkami“, či záběry na „osamělého vlka“, který mával červenou kartou…

Můžete ho nemít rádi, můžete říci, že je to populista – ale Miloš Zeman to řekl naprosto přesně, on je prezidentem, který MÁ HLÁSAT NÁZOR OBČANŮ (a ano, toto by měl být skutečně hlavní úkol prezidenta), ne to, co si přejí média, aby říkal. Ikdyž jak správně přiznal, v tom druhém případě by měl mnohem pohodlnější život. Vycházely by tak o něm ve všech mainstreamech většinou jen pěkné články, což kontrastuje se současností.

Na podporu prezidenta a hlavně jeho názorů se několikrát ozývalo bouřlivé: „Ať žije Zeman“.

Naopak heslo akce odpůrců Zemana konající se na jiném místě, a kteří si tentokrát odpustili vajíčkovanou, v podobě „Tahle země patří všem – vítejte uprchlící“, nám připadá opravdu skandálním projevem, který ukazuje obrovskou nezodpovědnost, absenci respektu vůči občanům a je prakticky ohrožením našeho státu.

Tahle země patří těm, jejichž dědové nebo rodiče za ni bojovali, umírali a budovali svobodu a mír – rozhodně nepatří všem, kteří si sem příjdou. To jestli většinově občané ČR, tedy ti, kterým země opravdu patří, dovolí i jiným sdílet stejnou zemi a stát se později její součástí, musí být pouze a jen jejich volbou a ne volbou (či doslova manipulací) mainstreamových médií, politiků v Bruselu, či Angely Merkelové v Německu.

autor: c

reklama
Vyčkejte prosím, načítám...
Co si o tom myslíte?