Podvod s Jimem Carreym odhalen! Tohle video vám ukáže zákulisí podvodu, který šokoval celý svět

zdroj: Stream
zdroj: Stream

Kazma se vrátil na scénu ve velkém stylu! V prvním díle své obrozené One Man Show napálil naivní fanoušky Katy Perry. V tom druhém odhalil to, co některým vrtalo hlavou dlouhou dobu. Jak to totiž přesně bylo s falešným Jimem Carreym na udílení Českých lvů…

reklama

Za vše mohl Kazma! A nejen to, bylo to totiž součásti v té době připravoveného, ale pečlivě veřejnosti utajovaného nového rozjezdu One Man Show.

Aktuální díl mapuje měsíce příprav, hodiny záznamů dokumentující detailní plány, strategická jednání a samotnou realizaci největšího podvodu, kterým nežila jen tuzemská média, ale který obletěl celý svět.

Bude vás zajímat!  Podívejte na módní kolekci pro rok 2016! Obsahuje tyto žhavé kousky

Téměř tři čtvrtě roku po slavnostním vyhlášení 22. ročníku Cen České filmové a televizní akademie Český lev přiznal, jak to bylo doopravdy s dvojníkem Jima Carreyho. Oscarový režisér Jan Svěrák přiznal, že se Kazmovi podařilo „dokonale a profesionálně napálit“ ty, pro něž je práce s iluzemi a triky denním chlebem.

„Tvorby Jana Svěráka a českých filmařů si vážíme. Naší motivací není dělat z lidí idioty. Jen jsme chtěli ukázat, kam až je možné zajít. Oni dělají svoji práci dobře, má to jediný háček – my taky. A jak je vidět, můžete dokázat, co budete chtít. Stačí mít odvahu o tom snít, inteligenci vytvořit realistický plán a vůli dotáhnout to až do konce,“ říká Kazma

Bude vás zajímat!  Mistr střihu Zach King a Justin Bieber spolu? Sorry, ale tato kombinace vytvořila nejlepší klip ever

Podívejte nyní ve videu, jak to celé ve skutečnosti bylo!

autor: c

reklama

reklama
Co si o tom myslíte?
Nepřehlédněte:
loading...
Co si o tom myslíte?

Nejčtenější příspěvky: