Platí našeho premiéra Sobotku Islámský stát? Tomio Okamura se do něj takto ostře pustil!

zdroj: Facebooj, Tomio Okamura
Hashtagy článku: #CZ/SK #Oblíbené #Politika #Video

Ve sněmovně probíhaly interpelace na premiéra, který měl na všechny namítky a dotazy odpovídat, ovšem premiér Sobotka se raději ani nedostavil… Dle zákona může na vše odpovědět písemně, ovšem morálně je to dost pochybné a dá se řict, že i zbabělé jednání.

reklama

V tomto proslovu mu vytýká například to, že místo toho aby 17. listopadu klidnil obavy svých občanů, kteří mají oprávněný strach z valících se milionů migrantů, rozdával odměny lidem, kteří pomáhají naopak nelegálním migrantům v průniku do Evropy.

Na to se jej zeptal, zda-li ho platí přímo Islámský stát, vyznavači islámu, či nějaké organizace napojené na „neziskové“ organizace, které z migrantů v konečném důsledku profitují.

Dále jej nazývá extrémistou, což možná bude někdo pokládat za šílené – však si mnozí řeknou, že extrémisté jsou jen ty holé hajlující lebky, které drtivá většina lidí odsuzuje. Ovšem, když premiér koná proti přání 80-90% obyvatel, jak jinak popsat jeho chování než extrémní, či velmi krajní?

Dále poukazuje, že vláda nemá žádný mandát pro jednání o příjetí migrantů, a má bohužel naprostou pravdu!

Dnešní doba krásně ukazuje to, že v žádné demokracii vůbec nežijeme, protože demokracie = doslova „vláda lidu“, připadá vám, že tu vládne lid? V dnešní době to funguje tak, že sice máme možnost narozdíl od dob socialismu ovlivnit řízení země ve volbách volbou více stran. Ovšem zvolení poslanci se v praxi poté chovají jako ti, kteří mají po dobu 4letého volebního období „patent na rozum“ a myslí si, že mohou jednat jakkoliv, a to klidně proti vůly svých voličů – ti totiž splnili svůj ůčel v ten moment, kdy vhodili hlas. Od té doby většinu politiků názor obyvatel příliš nezajímá…

reklama

Jelikož v dobách posledních voleb na podzim 2013 nebyla otázka migrace do Evropy vůbec aktuální, a nebyla tato velmi důležitá otázka v žádném případě ve volbě zohledněna, vláda nemá vůbec žádný mandát pro to, aby rozhodovala o věcech, které mohou hrubě ovlivnit dokonce další generace (čímž je bezpochyby právě přijímání lidí se zcela jiným myšlením, kteří se jen velmi těžko začlení do naší společnosti).

Logickým a zcela férovým řešením by v tak důležité otázce, která ovlivní všechny v zemi, bylo vypsání referenda, kde by lidé rozhodli, jak to bude dál. Toho se ale samozřejmě vláda bojí a uplatňuje výše popsanou politiku „patentu na rozum“.

Tomio Okamura vyzýva k odstoupení premiéra i jeho vládu, následnému vypsaní nových voleb, současnému uspořádání referenda o přijetí-nepřijetí migrantů a o vystoupení z EU.

autor: c

 

Je Sobotka placen vyznavači islámu? Podívejte se na přímý přenos ze Sněmovny, co jsem nově narovinu řekl premiérovi…

Posted by Tomio Okamura on 30. listopad 2015

 

 

reklama
Nepřehlédněte:
loading...
Co si o tom myslíte?