Nová slovenská reality-show Ostrov, která se bude vysílat i v Česku, předvedla tuto prsatou sexbombu! GALERIE: Podívejte na její potetovaný zadek

zdroj: Facebook, Valentina Rossi 3x
Hashtagy článku: #CZ/SK #Fotky #Sexy #Zábava #Ženy

Ostrov je licencováná verze populární reality-show Survivor (u nás známé jako Trosečník nebo Kdo přežije), Slovensko včera odvysílalo první díl. Všechny fanoušky, kteří znají americkou verzi, tak jistě zarazilo nejvíce to, že díl nekončil tzv. „kmenovou radou“, tedy rituálem, kde je vždy na konci dílu vyloučen jeden soutežící ze hry.

reklama

Markíza se rozhodla na velmi drahé produkci vydělat co nejvíce, za což se nikdo zlobit nemůže – natáčet show na dalekých Filipínách je pro naše televize značná několika milionová investice. Slovenský Ostrov půjde 3x týdně a bude mít tak okolo 40 dílů místo klasických zhruba 14. Ve hře je rovněž i „Ostrov naděje“, známý v původní verzi jako Redemption island.

Nejvtipnějším momentem a ukázkou jistého amatérství bylo však to, že v upoutávkách na konci úvodní části Markíza vyzradila zásadní spoiler pro průběh dalších dílů. Ukázala v nich totiž to, který kmen půjde v dalším díle (dílech?) na kmenovou radu a také to, kdo je velký adept na první vypadnutí. Napětí diváka pro sledování následujících dílů tímto spoilerem značně opadává, a to je zejména věc, na které si americká verze opravdu zakládá. Pozitivním na tom všem je to, že stále celá show a moderátor vypadají na daleko vyšší úrovni než nepovedená, až místy parodující verze TV Prima z roku 2006, kterou moderoval Marek Vašut.

reklama

Zajímavostí je, že stejnou reality-show odvysílá u nás i TV Nova, která ji pojmenovala jako Robinsonův ostrov. Jelikož má Markíza stejného vlastníka, je tedy pravděpodobné, že česká verze bude mít velice podobný průbeh. TV Nova měla původně vysílat rovněž nyní na podzim, ale nakonec start odložila až na rok 2017.

Ostrov, ve kterém bojuje 22 soutěžících o výhru 100 000 eur, nabízí několik charakterových postav se svým typickým psychologickým chováním, mezi nimi nechybí vůdce, rádoby vůdce, máma, silák, hezoun, obyčejná holka, sexbomba.

„Roli“ sexbomby zde vyplňuje 25letá Viera Šestáková, která nejvíce zaujala svým potetovaným zadkem, no podívejte sami v galerii…

autor: c

Obrázek 1 z 7

zdroj: Facebook, Valentina Rossi

Obrázek 1 z 7

Vierka má rozhodně televizním divákům, co ukázat...

reklama

Nepřehlédněte:
loading...
Co si o tom myslíte?