Nebezpečí „Merkelizace“ v praxi: Jakmile toto video uvidí sluníčkáři, spadnou jim růžové brýle z očí

zdroj: Youtube
"Aneb, jak páchá Evropa sebevraždu" - tak by mohl znít název následujícího videa, které naráží na holá fakta, a to především na to, že složení migrantů putujících do Evropy se skládá převážně z mladých, silných mužů (to již potvrdil i šéf německé kontrarozvědky, jedná se až o 80% mladých mužů).
reklama

Dále naráží na okamžik, kdy se imigranti probudí z „evropského snu“ a uvidí, že vše ani zde není tak růžové, jak si vysnili nebo jim někdo nasliboval, zažijí tzv. psychologický šok. Zejména tehdy, kdy zjistí, jak naše společnost funguje, že každý může mít i na ně samotné svůj jiný názor, že snadno neseženou práci, měli by se postarat sami o sebe, že se zde žije mnohem individualisticky. Poté se budou bouřit, protestovat, budou frustrovaní – a tohle je zrovna ten nejrizikovější moment k radikalizaci, kde k terorismu je už jen malý krůček.

Velmi naráží i na další fakt, že mladí muži jsou od přírody přirozeně nadržení, bohužel je u mnohých z nich i komunikační bariéra a následný nedostatek žen své kultury a zároveň i odmítavý postoj evropských žen, je prostě logicky zárodkem problému a násilí k uspokojení svých potřeb. Kdo například tohle nevidí jako za problém (vzhledem k výše potvrzenému složení 80% mužů), nevidí bohužel dále než na špičku svého nosu. Ovšem za tohle nemohou případně ani tolik samotní aktéři takových činů, ale ti kteří tohle naprosto neracionálním chováním umožnili.

K tomu jen dodáme žhavou aktualitu, že nyní v Norsku objevili u stovek migrantů v telefonech a tabletech videa brutálních poprav zajatců Islámského státu. Kromě toho se tam objevili fotografie lidí pózujících s úřiznutými hlavami a symboly Islámského státu. Náhoda? Už je toho opravdu hodně, co by měla být pouhá náhoda, je třeba začít skládat tuto mozaiku a začít se divat na celý tento problém z komplexního pohledu.

Když nebyly dostatečným varováním teroristické útoky v Paříži, kde součástí 9 členné skupiny teroristů byla z nich až jedna třetina těch, co vešli do EU jako uprchlíci, když není varováním tento děsivý nález u stovek! běženců? Co už tím oním procitnutím k sundání „růžových brýlí“ musí být? Je dost možné, že tito lidé, kteří u sebe měli taková videa a fotky, nejsou zároveň těmi aktéry na nich, potom se ale nabízí otázka, proč je ve svých zařízeních vůbec mají? Líbí se jim to? Souhlasí s tím? Berou to jako zábavu? Obáváme se, že ani jedno vysvětlení prostě není v naší evropské společnosti akceptovatelné.

Každopádně následující video by měli vidět povinně všichni sluníčkáři, kteří drží plakáty „Refugees Welcome„, všichni kteří hlásají „klidně příjměme milion migrantů“ a především vrcholoví politici v čele s Dientsbierem a Sobotkou.

Nejděsivějším faktem je ten, jaká je v celém tomto migračním problému úloha Angely Merkelové, která pachá svou „Merkelizací“ dost možná nenávratné sociální škody v našem regionu na generace dopředu, a která tímhle nakazila nejednoho „sluníčkáře„. Ona však musí všechna tato rizika vyobrazená ve videu moc dobře vidět a hlavně vědět, protože…

Angela Merkelová totiž sama v roce 2010 řekla, že „projekt multikulturalismu selhal“, proč tedy opakuje stejné chyby? Proč trvá na opakování stejných historických chyb Francie, kde problém migrace v současnosti eskaluje? Což dosvědčuje zisk téměř 7 milionů hlasů z nedávných voleb pro protiimigrační Národní frontu Le Pen.

Je to „rodičovskou“ naivitou, že je ve svých 61 letech bezdětnou ženou a její rozhodnutí jsou zabarvena hormony s absencí racionálního myšlení s pocitem, že je jakousi „matkou“ těchto mladých mužů a chce tak po sobě alespoň někoho zanechat? Nebo se ztotožnuje ve svém již téměř důchodovém věku se známým literárním výrazem „po nás ať příjde potopa“, či snad tahá za nitky Angely někdo jiný?

Těžko říct, každopádně žádná jiná rozumná vysvětlení se pro opakování těchto stejných chyb prakticky nenacházejí…

autor: c

reklama
Vyčkejte prosím, načítám...
Co si o tom myslíte?