Muž zažil během rituálu bolest, která je 100x větší než inkasovaný úder do rozkroku!

zdroj: Youtube

Domorodci z Amazonského pralesa mají jeden z mnoha rituálů, při kterém se strčí ruce do něčeho co připomína kuchyňské rukavice, kde jsou ovšem mravenci.

reklama

Tito mravenci při kousnutí vylučují látku neurotoxin, která nadělá neplechu nervovému systému. Údajně se jedná o tu největší bolest, kterou kdy můžete zažít. Ale to vám nemůžeme potvrdit, protože tohle určitě zkoušet nebudeme!

Jeden šílenec to ovšem zkusil a celé natočil. Po vyndání ruk z „rukavic“ se muži začnou jeho ruce klepat. Ostatní si z něho dělají srandu tím, že se jej ptají, jestli nechce nějaký lék proti bolesti, například Nurofen. Muži poté poradí, že má jít tancovat, aby uvolnil bolest – že by podobný efekt, jako při vytancovávání alkoholu?

Ovšem tato rada místních „lékařů“ nezabrala. Poté nastalo tzv. 6 fáz bolesti od štípnutí. Ječení, Odmítání tance, Vřískání/nadávání, Pocení, Třesavka, Zahryzávání do kolíku.

Muž byl bodnut mravenci více než 100x! Po 2 hodinách bolestí nakonec zkolaboval a muže odvezli do nemocnice. Muže tam stabilizovali a až po 8 hodinách od bodnutí byl schopný vést normální rozhovor.

Který hrdina by to vyzkoušel také?

autor: c

reklama

reklama
Nepřehlédněte:
Vyčkejte prosím, načítám...
Co si o tom myslíte?