Lži, citové vydírání, manipulace: Šokující odhalení tety! Otec vyměnil život chlapce z fotky za zuby

zdroj: Youtube
Manipulace mainstremových médii se v zájmu "oficiální pravdy", kterou momentalně drží EU, neštítí použít na obyvatele citové vydírání. Takzvane hraní na city, či emoce je doménou spíše bulváru, o to více šokující je to, když tohle používají mainstremová média ve světových zprávách.
reklama

Jedná se ovšem o propagandu! Mainstreamová média totiž rozjela kampaň „migranti jsou báječní“ a jiný než tento „oficiální“ názor je často označován jako xenofobní, či rasistický, což je naprosto alarmující situace!

Neštítili se k tomu použít ani fotografie utonulého dítěte, přičemž vše bylo úplně jinak, než se na první pohled zdálo…

Mnoho z vás možná tyto kolující fotografie mrtvého syrského chlapečka zasáhly, to byl ovšem účel. Úkolem bylo vzbudit v lidech nejenom lítost, ale hlavně pocit viny, viny která ale neexistuje!

Vina totiž není v obyčejných lidech, není v imigrantech, kteří se k nám do Evropy za každou cenu chtějí dostat, protože vidí naší slabost, vina není v převoznících, kteří využívají této situace k finančnímu prospěchu…

Vina je jednoznačně na bedrech politiků EU! Nejsou schopni zajistit, aby pohraniční státy plnily základní úlohu Schengenského prostoru, nechrání jeho hranice, pouští sem každého. Vina je v zemích jako Německo, Švédsko a podobně, které udělují azyl každému, ikdyž mu nehrozí životní nebezpečí. Na vině jsou politici samostatných států, kteří odmítají názory svých voličů, nenaslouchají jejich obavám – tedy lidí, kteří je do teplých křesel zvolili.

Ale tohle jsou pouze následky příčiny, největší vina totiž leží už z prvopočátku na státech jako USA, Saudská arábie, Anglie nebo Francie, kteří se vměšují do záležitostí jiných státu po celé planetě. Po jejich „pomoci“ v daných krajinách vždy zavládl chaos, kterého využili různé fanatické islamistické skupiny k upevnění své moci – tohle je ten hlavní spouštěč, který zvedl utečeneckou tsunami valící se na Evropu.

Nejvíce pokrytecké je jednání USA nebo Saudské arábie, kteří absolutně uprchlíky neřeší – přitom zejména USA nesou největší vinu na tom, jak je to na blízkém východě zlé – ne Česká republika, ne Slovensko, ne Maďarsko.

EU se neustále i přes odpor většiny zemí snaží prosadit zavedení kvót pro přerozdělení uprchlíků, ptáme se tedy, proč není do těchto kvót přizváno USA? Oni jsou přeci poslem demokracie a představením všeho dobrého na zemi. Něco tu prostě smrdí…

Dnes navíc vyšlo najevo šokující odhalení!

Rodina utonulého chlapečka z fotografie opustila dle dostupných informací Sýrii před nekolika roky a usídlila se v Turecku, kde žili několik let v bezpečí, otec měl práci, domov a celá rodina byla relativně spokojená.

Dúvodem, proč „prchali“ z Turecka, kde žili, nebylo to, že by jim hrozilo bezprostřední nebezpečí, ale to, že si otec chtěl nechat udělat v západní Evropě nové zuby. Tohle šokující odhalení totiž náhled na celou tragickou situaci úplně mění. Prozradila to jeho sestra žijíci v Kanadě v následujícím rozhovoru pro sky NEWS.

autor: c

reklama
reklama
Vyčkejte prosím, načítám...
Co si o tom myslíte?