Lži, citové vydírání, manipulace: Šokující odhalení tety! Otec vyměnil život chlapce z fotky za zuby

zdroj: Youtube
zdroj: Youtube

Manipulace mainstremových médii se v zájmu „oficiální pravdy“, kterou momentalně drží EU, neštítí použít na obyvatele citové vydírání. Takzvane hraní na city, či emoce je doménou spíše bulváru, o to více šokující je to, když tohle používají mainstremová média ve světových zprávách.

reklama

Jedná se ovšem o propagandu! Mainstreamová média totiž rozjela kampaň „migranti jsou báječní“ a jiný než tento „oficiální“ názor je často označován jako xenofobní, či rasistický, což je naprosto alarmující situace!

Neštítili se k tomu použít ani fotografie utonulého dítěte, přičemž vše bylo úplně jinak, než se na první pohled zdálo…

Mnoho z vás možná tyto kolující fotografie mrtvého syrského chlapečka zasáhly, to byl ovšem účel. Úkolem bylo vzbudit v lidech nejenom lítost, ale hlavně pocit viny, viny která ale neexistuje!

Vina totiž není v obyčejných lidech, není v imigrantech, kteří se k nám do Evropy za každou cenu chtějí dostat, protože vidí naší slabost, vina není v převoznících, kteří využívají této situace k finančnímu prospěchu…

Bude vás zajímat!  "Kluk, který ukradl řetízek" dal tvrdou ránu všem moralistům! Nejen, že žije, ale dokonce paroduje sám sebe

Vina je jednoznačně na bedrech politiků EU! Nejsou schopni zajistit, aby pohraniční státy plnily základní úlohu Schengenského prostoru, nechrání jeho hranice, pouští sem každého. Vina je v zemích jako Německo, Švédsko a podobně, které udělují azyl každému, ikdyž mu nehrozí životní nebezpečí. Na vině jsou politici samostatných států, kteří odmítají názory svých voličů, nenaslouchají jejich obavám – tedy lidí, kteří je do teplých křesel zvolili.

Ale tohle jsou pouze následky příčiny, největší vina totiž leží už z prvopočátku na státech jako USA, Saudská arábie, Anglie nebo Francie, kteří se vměšují do záležitostí jiných státu po celé planetě. Po jejich „pomoci“ v daných krajinách vždy zavládl chaos, kterého využili různé fanatické islamistické skupiny k upevnění své moci – tohle je ten hlavní spouštěč, který zvedl utečeneckou tsunami valící se na Evropu.

Nejvíce pokrytecké je jednání USA nebo Saudské arábie, kteří absolutně uprchlíky neřeší – přitom zejména USA nesou největší vinu na tom, jak je to na blízkém východě zlé – ne Česká republika, ne Slovensko, ne Maďarsko.

Bude vás zajímat!  Šok v ČS má Talent! Při riskantním vystoupení kouzelníka Alexe došlo ke zranění, spadly na něj nože

EU se neustále i přes odpor většiny zemí snaží prosadit zavedení kvót pro přerozdělení uprchlíků, ptáme se tedy, proč není do těchto kvót přizváno USA? Oni jsou přeci poslem demokracie a představením všeho dobrého na zemi. Něco tu prostě smrdí…

Dnes navíc vyšlo najevo šokující odhalení!

Rodina utonulého chlapečka z fotografie opustila dle dostupných informací Sýrii před nekolika roky a usídlila se v Turecku, kde žili několik let v bezpečí, otec měl práci, domov a celá rodina byla relativně spokojená.

Dúvodem, proč „prchali“ z Turecka, kde žili, nebylo to, že by jim hrozilo bezprostřední nebezpečí, ale to, že si otec chtěl nechat udělat v západní Evropě nové zuby. Tohle šokující odhalení totiž náhled na celou tragickou situaci úplně mění. Prozradila to jeho sestra žijíci v Kanadě v následujícím rozhovoru pro sky NEWS.

autor: c

reklama

reklama
Co si o tom myslíte?
Nepřehlédněte:
loading...
Co si o tom myslíte?

Nejčtenější příspěvky: