Lídr německé Pegidy si oblékl triko s nápisem: “ZNÁSILŇO-CHLÍCI nejsou vítáni”, je politicky stíhán!

zdroj: Twitter 2x/ Wikipedia

Lutz Bachmann, lídr anti-islamizační strany PEGIDA, se nechal vyfotit v triku s nápisem „Rapefugees not Welcome“ – v překladu „Znásilňo-chlíci nejsou vítáni“, což je zparodovaný nápis propagandistického proimigračního hesla Refugees Welcome – Uprchlíci vítáni.

reklama

Je to samozřejmě přímá narážka na silvestrovské události v Německu, kde stovky žen čelily sexuálním útokům. Dle vyjádření policie se jednalo o mladé muže severoafrického a arabského vzhledu.

Později se oficiálně potvrdilo, že mezi nimi byli i migranti čekající v zemi na azyl, tedy právě ti, které před nějakým časem vítali nápisem „Refugees Welcome“. Podle posledních zpráv podalo trestní oznámení již více než 500 obětí.

Lutz Bachmann je však nyní za tohle triko trestně stíhán na podnět tamního politika ze strany Zelených…

autor: c

reklama
Obrázek 1 z 2

zdroj: Twitter

Obrázek 1 z 2

Kde je ta svoboda slova? Kde je ta svoboda kritiky? Kde je ta svoboda satiry? - tedy hodnoty, kterými se bili politici do prsou po útocích na Charlie Hebdo přesně před rokem s tím, že tohle rozhodně nemůže být omezeno.

Po roce tu vidíme jistý posun v těchto "svobodách" a politickou snahu o umlčení kritiků současného multikulturalistického směru EU.

reklama

Nepřehlédněte:
loading...
Co si o tom myslíte?