Láďa Hruška – inspektor, rychlokuchař, polobůh, byl na Nově již mnohem dříve! Je dílem iluminátů?

zdroj: Archív TV Nova

Láďa Hruška se dostal do podvědomí širší veřejnosti poprvé jako potravinový inspektor, kdy brázdil obchodními řetězci a nekompromisně hledal zkažené ovoce, či zeleninu.

reklama

Mladý chemik (obor, který vystudoval) se nyní zapisuje do dějin českých televizních obrazovek jako kuchtík s jeho vařením do 20 kč, které mu závidí i populární „kuchař“ ze stejné televize Jirka Babica. Když nemáte citrón, tak nepoužijte limetu, s Láďěm si ten citrón vyrobíte za pár „kaček“ sami!

Láďova popularita mezi prostým lidem ale stále roste, důkazem je to, že nedávno vydal svou kuchařku, která šla doslova na „dračku“. To ovšem není vše! Pro Láďu se chystá i speciální pořad o vaření, který by měl mít start nyní na podzim.

Bývalý inspektor, rychlokuchař, dá se říci i polobůh televizní obrazovky se nyní může pyšnit úrovně popularity takových velikánů stanice TV Nova, jakými byli Pavel Poulíček, Jan Rosák nebo duo Slávek Boura s Markétou Mayerová na přelomu tisíciletí. Dokládá to i jeho 47 tisíc fanoušků na Facebooku.

Ovšem nestojí za Láďem Hruškou náhodou ilumináti? Jak jinak si vysvětlit jeho záhadnou účast v ranném věku v již historickém diskuzním pořadu Áčko…

autor: c

Láďa Hruška na archivních záběrech TV Nova v pořadu Áčko z Pardubické ženské věznice, odkaz na díl máte dole:


zdroj: Archív TV Nova

zdroj: Archív TV Nova

Díl s Láďem můžete shlédnout zde.

reklama
Nepřehlédněte:
Vyčkejte prosím, načítám...
Co si o tom myslíte?