Žádný kondom! Dívka sexovala s každým, po poslední párty hledá muže, co ji napustil a je otcem jejího dítěte

Dívka nebo d*vka? Toť otázka... Ovšem ať už budete její počínání hodnotit jakkoliv, tak tato 25letá slečna jménem Bianca Fazey se ocitla v nezáviděníhodné situaci. Začalo to tím, že ji doktor sdělil velmi smutnou zprávu, kterou bylo to, že nikdy nebude moct mít děti.
reklama

Její reakcí bylo to, že začala spát se spousty mužů, bouřlivě si užívala, nepoužívala antikoncepci a mužům dopřávala ten největší „luxus“ – kondom vůbec neřešila.

Ovšem pan doktor se spletl a Bianca nakonec otěhotněla. Stalo se tak po poslední párty, kde to bylo pro sexy australanku opravdu ostrý!

Moc si toho z ní totiž nepamatuje…

Tím „vyvoleným“ by měl být mladík o kterém ví následující informace: Jmenoval se asi Jeremy, měl kolem 20 roků a dle jejích matných vzpomínek ještě prý pěkně voněl a zašoupat si šli do nějakého lepšího hotelu, jehož název si již úplně nevybavuje.

Takže, pokud se přejmenujete na Jeremyho a odjedete ještě teď do Austrálie, tak máte šanci! Když se podívate na její sexy fotky nahoře v galerii, tak jistě uznáte, že za hřích rozhodně stojí.

autor: c

Obrázek 1 z 6

zdroj: Facebook, Bianca Fazey 2x

Obrázek 1 z 6

reklama
Co si o tom myslíte?