Psanec, který loví psance, lovec „uprchlíků“: Tento muž brání hranice svým způsobem, dobroserové se z toho doslova poserou

zdroj: Facebook, Dinko Valev 2x

Bulhar Dinko Valev je tak trochu jiný dobrovolník, je to totiž lovec migrantů na bulharsko-tureckých hranicích. Nedávno se pochlubil tím, že se mu podařilo ochránit hranici před 25 „uprchlíky“. Je nutné si uvědomit, že nešlo pouze o hranici bulharskou, ale i o hranici celé EU.

reklama

Je zcela logické, že když to není samotná EU schopna řešit, že podobní lidé to vezmou do svých rukou.

Odpadlík

Dinko Valev připomíná kontroverzní postavu lovce ze seriálu Odpadlík, akorát se místo na motorce prohání kolem hranic na své čtyřkolce.

zdroj: Facebook, Dinko Valev

Na sklonku minulého roku byl v Damašku, který je podle něj „plný džihádistů“. Proto nemá o běžencích iluze ani v případě, že pocházejí ze Sýrie, tvrdí. „Tohle je naše země. Jdou sem jenom džihádisti, Syřani a Tálibán. Chtějí dobývat a ničit. Hrozí nám vyhlazení, když je sem pustíme,“ prohlašuje.

Tvrdý zákrok proti uprchlíkům je proto podle něj namístě. „Jistěže je chci zabít. Vždyť oni chtějí zabít mě, nebo snad ne? Když můžou metat bomby oni, tak můžu i já,“ citoval zpravodajský server B92 Valevovy výroky. (zdroj: lidovky)

3x jsem ho nakopl a on začal ječet ‚Alláh-malláh‘

„Najednou přede mě z křoví vyskočil nějaký muž,“ popsal pro bTV Novinite své první, srpnové setkání s běženci. „Vyrazil, aby mě napadl, nejspíš aby mi ukradl čtyřkolku. Několikrát jsem ho praštil a šel k zemi, ještě jsem ho pro formu třikrát nakopl a on začal ječet ‚Alláh-malláh‘. Měl na sobě roztrhané boty, bundu, džíny a batoh.“ (zdroj: lidovky)

Dobroserové

Tohle se v žádném případě nemůže líbit sluníčkářům nebo „neziskovkám“ – jedni takto přicházejí o naivní utopickou představu o harmonickém multikulturním soužití společnosti, kterou mají většinou submisivní lidé a druzí, kteří takto přicházejí o kšeft a peníze.

Ne každému se jeho drsné jednání líbí, jeho činy však dost možná docení až budoucnost…

autor: c

reklama

Video, kde Danko zajistil 25 migrantů, kteří nelegálně překročili hranici….

Zveřejnil(a) Dinko Valev dne 14. únor 2016

(video, kde Danko zajistil 25 migrantů, kteří nelegálně překročili hranici…)

reklama
Nepřehlédněte:
loading...
Co si o tom myslíte?