O krok blíže k Německému chalifátu? Matka migrace pronesla proslov svým „dětem“ s arabskými titulky

zdroj: Youtube

Dalo by se s jistou nadsázkou říci, že jsme „o krok blíže k Německému chalifátu“. Je pravda, že Německo se v minulosti snažilo o mnohé, ale toto tu v dějinách ještě nebylo.

reklama

Arabské titulky v novoročním projevu západního politika? Před pár lety naprosto nemyslitelné…

Nyní je to realita, to že k tomu poprvé televize přistoupila, je dokonce nanejvýš logický krok, protože v minulem roce dorazilo do Německa přes milion migrantů, většinou z arabských zemí, s téměř nulovou znalostí němčiny a to prostě není žádné malé číslo.

Tato čísla jsou však a pouze důsledkem naivní nelogické politiky a opakování chyb minulosti (jak sama Merkelová v roce 2010 tvrdila, a o čemž se můžete na videu přesvědčit zde). Bohužel následky neponese pouze Německo, ale celá Evropa.

Opět se tedy dostáváme k otázce, jaká může být její motivace? Je to opravdu „mateřskou“ naivitou, kdy jako bezdětná žena bere migranty jako své „děti“? To je jedna z možností, protože matky se mnohdy logicky nechovají…

Dle dalších názorů se Merkelová mohla stát obětí fyziologického procesu nazývaného klimaktérium, jehož dopad na psychiku je dramaticky zesílen deprimujícím vědomím, že jako 61letá žena nenaplnila vytoužený úděl ženy, tedy že se po čas svého života nestala matkou.

Nebo tahá snad za nitky Angely někdo jiný? Otázkou zůstává, kdo? Obáváme se, že tato otázka není za milion korun, ale v sázce je mnohem mnohem více.

Někteří dokonce vtipkují, že letos to byl projev v němčině s arabskými titulky, za rok to může být projev s německými titulky. Ovšem, jak moc velký vtip to je?

V následujícím videu naleznete projev v arabské verzi:

reklama

Kdo neměl rád marxistické proslovy komunistických prezidentů, bude mít možná v ústech pachuť, protože určité podobnosti by se v projevu dali nalézt.

Kancléřka také zdůrazňuje svým obyvatelům, že „němectví“ si nelze nárokovat pouze pro sebe. Němec přeci nemůže být jen ten, který se v zemi narodí a má tam letité kořeny, němec může být totiž každý, kdo bude jen chtít.

To už se ale dostáváme do úplného neomarxistického absurdna, kde výraz „němectví“, případně „češství“ postrádá význam, což je zřejmě i jedním z cílů. Touze po naplnění tohoto cíle odpovídají i hesla sluníčkářů typu: „Tato země patří všem.“

Podívejte v tomto videu na delší verzi s externě doplněnými českými titulky…

autor: c

reklama
Nepřehlédněte:
loading...
Co si o tom myslíte?