Jak zastavit invazi nelegálních Imigrantů do Evropy? Poseroutkové z EU by měli zavést tyto kroky…

zdroj: Youtube
Hashtagy článku: #Obrázek #Politika #Sexy
Tuto masivní migrační vlnu z Blízkého východu, která se chrlí na Evropu každým dnem, nejde již nazývat nijak jinak než invazí, která může mít různé účel, nejprokazatelnější je ten ekonomický...
reklama

Největší záhadou je ovšem to, proč jsou politici EU (Bruselu) v řešení stále tak impotentní nebo tak naivní a hloupí jako například německá kancléřka Angela Merkelová, která pozvala všechny migranty světa, aby došli právě do Německa, že se tam o ně postarají. Ovšem už v současnosti to nezvládají! A to se čeká, že v bzrkém období dorazí až 4x více migrantů než za tento rok… I někteří politici Německa již teď mluví o výstavbě plotů.

Nejprve fakta:

– většina migrantů jsou muslimové
– většina migrantů jsou mladí muži bez rodin
– uprchlíků ze Sýrie je podle dostupných informací pouze 20%

Pro řešení, aby se pomohlo opravdu potřebným, by stačilo zavést tyto kroky a nekompromisně je dodržovat:

reklama
Vyčkejte prosím, nahrávám...

1) Příjímat v prvé řadě pouze ženy – protože ty jsou v arabských zemích ve většině případu naprosto diskriminované a šanci na nový život si zaslouží.

Navíc jedním z „PROimigranstkých“ názoru pro přijímání muslimů je to, že muslimky rodí více dětí než evropanky a že to pro Evropu může být přínosem – v tom případě nám logicky stačí pouze ženy, které by neměli mít problém se začlenit do společnosti, nebo snad ano? Potom nemá

2) S nimi příjímat děti, ikdyž i u nich už může hrozit nebezpečí vypláchnutého mozku náboženskými fanatiky, stále však je velká šance u nich toto rakovinové bujení islámského radikalizmu zastavit.

3) V další řadě přijímat staré muže nad 50 let – stále důkladně prověřené, zda-li nevyznávají radikální islám a nejsou napojeni na nějakou teroristickou skupinu (to neplatí samozřejmě pouze jen pro Islámský stát).

4) A zřejmě nejdůležitější bod – hlavně mladé muže a ostatní muže pod 50 let přijímat pouze do výcvikových táborů, kde by byli vycvičeni.

Vždyť i v evropských státech platí branná povinnost, u nás platí pro muže od 18 let do 60 let, kteří jsou v případě obrany státu nuceni podstoupit vojenský výcvik a bránit svou vlast. Jelikož chtějí imigranti čerpat výhody evropských států, měli by ovšem prvně splnit obdobné povinnosti evropanů ve své vlasti, jinak je jejich jednání naprosto pokrytecké  a mnohdy pouze ekonomicky založené. K tomu by sloužily tyto vycvikové tábory na území Evropy, který by tyto muže vycvičily, aby se poté mohli vrátit a byli schopni bránit svou zemi.

Věřte, že po zavedení a vynucovaní těchto kroků by migrantů výrazně ubylo – jelikož většinu nyní tvoří ekonomičtí migranti, mladí muži a ti lidé, kteří neutikájí před válkou.

autor: c

reklama
Vyčkejte prosím, načítám...
Co si o tom myslíte?