Jsou brutální videa poprav ISIS nahrávána ve filmovém studiu? Toto video vás naprosto šokuje!

Tak tohle je skutečně šokující objevení! Brutální videa poprav ISIS se na nás ženou mainstreamovými médii téměř každou chvíli, vyvolávají po celém světě strach a paniku, ale co když vše není tak jak se na první pohled zdá? Co, když tyhle nálady jsou přesně to, co měla tato profesionálně zpracovaná videa zapříčinit?
zdroj: Youtube
reklama
zdroj: Youtube

Když se podívame na vlnu hysterie ohledně muslimských imigrantů v Evropě, tak každý musí dat za pravdu, že díky každodenním brutálním zprávám a videiím ohledně Islamistů z ISIS, je to hysterie oprávněná. Založená na vytvořeném strachu – nikoliv z neznámého, ale z prezentace médií již „známého“! Ovšem, co když je vše úplně jinak a někdo si neustále hraje s naší myslí? Může jít v podstatě totiž i o jakousi teroristickou propagandu k vytvoření strachu.

Člověk už při prvotních zhlédnutích jejich videí vidí jisté znaky neautentičnosti jakými jsou:

a) Skvělé zpracování videa – mnohdy scénař, neustále střihy, mrazivá hudba, vysoká kvalita videa
b) Hlavní střih v „pravý“ moment – vždy, když má dojít k dovršení onoho brutálního aktu, tak příjde zásadní střih, kde je vidět až výsledek – ani v jednom videu jsme neviděli tento čin kompletně celý! Mozek to ovšem díky skvěle načasovanému střihu bere jako samozřejmost – stejně jako ve filmech

Stále více to vypadá jako podivně zapadající skládanka, složená z několika fází, přičemž nyní se necházíme ve fázi tři:

1) založení a podpora ISIS
2) vyvolání strachu pomocí brutálních videí a zpráv v západní společnosti
3) financované (obyčejní uprchlíci z války by se nemohli dostat k takovým částkám, jaké chtějí převozníci) nastěhování milionů muslimů (navíc na základě fotografií a vyjadření několika lidí, kteří s nimi přišli ve styku – většinou mladých mužů) do Evropy k vytvoření nepokojů

Velmi zajímavým hráčem je zde USA, protože oni byli tím hlavním činitelem při rozvratu Lybie, Egypta a nyní i Sýrie – odkud pramení většina bojovníku ISIS. Jsou zde však další kontroverzní fakta:

– USA měli největší podíl na rozvratu zemí, kde bují Islámský stát – uvolnili mu prakticky cestu k moci
– USA vyzbrojovali rebely v Sýrii (se kterými se setkal i John McCain – tohle jméno bude ještě důležité), ze kterých se etabloval Islámský stát – pomohli k jejich vytvoření
– USA ohledně aktuální migrační krize mlčí, nehledá pomoc pro Evropu, nepořádají se žádné průjezdy vojenské techniky na obranu nejvíce zasaženého jihu Evropy – jaký to kontrast s Ukrajinským konfliktem, kde byli ještě nedávno na roztrhání!

Vše může mít určitou souvislost, ovšem zároveň ji nemusí mít vůbec. Vše ale nasvědčuje tomu, že kolem celého ISIS je něco smradlavého, něco co ví dost možná jen úzká skupina lidí.

Tato nahrávka byla hackery ze skupiny Kyberberkut údajně odcizena při návštěvě Ukrajiny od amerického senátora Johna McCaina! Na videu uvidíte profesionální studio s celým štábem. A kdyby někdo namítal, jak by dostali do videa okolní krajinu – v dnešní době jednoduchá a filmaři často využívaná věc známá jako tzv. zelené platno – vysvětlí vám to toto video.

Samozřejmě ani tento „důkaz“ nemusí být pravdivý (což narozdíl oproti „100% důvěryhodných“ zprávám mainstreamu vůbec nepopíráme), ale když se zamyslíte s čistou hlavou, tak k jakému názoru se přikláníte nejvíce?

autor: c

reklama
reklama
Co si o tom myslíte?
Vyčkejte prosím, načítám...