Jak předejít 3. světové válce? Restartovat systém a smazat všechny dluhy

3. světová válka je blíže než, kdy předtím. USA plánem umístit základny NATO na východě Ukrajiny „dráždili hada bosou nohou“, a „ten“ si to nenechal líbit.

V dalším kole, které nyní probíhá již na Rusko útočí mediálně, ale není bohužel vyloučeno, že v budoucnu i vojensky, a jako nevědomé rukojmí si berou lidi z celé Evropy. Rusko odpovídá stejnou mincí…

Za těmito kroky by mohlo stát pro ně tolik potřebné opětovné roztočení ekonomiky do vyších obrátek, jako to již 2x v historii proběhlo, vždy na světové válce totiž profitovala zejména Amerika. Ovšem, i kdyby se jim tímto způsobem svou ekonomiku razantně nastartovat podařilo, kde je jistota, že nepůjde s jejich veřejným dluhem opět ke dnu?

Ono ani strom neroste do nebe, dnešní dny jasně ukazují, že princip stále rostoucí ekonomiky, přičemž na druhé straně je neustále navyšován státní dluh, je dlouhodobě již neudržitelný. Aby něco mohlo růst, něco musí klesat, něco musí být odněkud vytěženo. Pro tento systém již prostě není kde brát.


Cestou ven z této obrovské krize by mohl být jakýsi „restart“ současného systému, při kterém by se jednou pro vždy smazaly všechny druhy dluhů a další zadlužování by nebylo možné.

Tahle skutečnost by ale nejvíce zabolela ty nejbohatší, zejména silné finanční skupiny soustředěné hlavně v Americe, které na tomto profitují, a které by tímto riskovaly ztrátu moci. Protože jakýkoliv dlužník je podřízen věřiteli a tak se z dlužníka (osoby) stává novodobý finanční otrok a z dlužníka (státu) věřitelův prostředek moci. Je tedy naprosto logické, že se tomuto budou bránit, válka je totiž pro ně výhodnější…

Někteří tvrdí, že při tomto restartu by se úroveň života lidí ve všech zemích zdvojnásobila již v průběhu jediného roku! Proč tedy držet systém, který již nefunguje, na kterém profituje úzká skupina lidí a riskovat kvůli tomu všemu válečný konflikt?

autor: c

reklama
Nepřehlédněte:
Vyčkejte prosím, načítám...
Co si o tom myslíte?